• facebook
  • twitter
  • rss

Hodinová masáž vagíny

Ne, nebojte se. Hodinová masáž vážně netrvá 60 minut, ve skutečnosti potřebujete k jejímu provedení asi polovinu tohoto času. Název vznikl podle zvláštního způsobu, kterým se v partnerčině vagíně pohybujete. Ach ano, správně. Článek, který čtete, je určen převážně pro muže, kteří chtějí své partnerce dopomoci k lepšímu orgasmu a uspokojení. Ale vítány jsou samozřejmě i ženy…

Proč se naučit „hodiny“?

Jak už jsem předeslala v nadpisu, technika hodinové masáže klína je určena pro náročné… a trpělivé. Pokud máte na kontě zatím jen samé rychlovky, zkuste se k našemu počtení vrátit za pár měsíců. Ale pokud jste už spolu jako milenci déle a hledáte zpestření svého postelového umění, pak jste určitě na správném místě.

Hodinová masáž klína má spoustu výhod a pozitivních účinků. Tím nejdůležitějším je určitě zvýšená citlivost a vnímavost vagíny a jejího okolí – čím častěji se jí budete věnovat, tím znatelnější budou výsledky. Větší citlivost na dráždění a doteky totiž po čase neomylně vyústí v častější a lepší orgasmy.

Způsob provádění této zajímavé techniky má také své výhody. Partnerčino tělo poznáte opravdu dokonale a použitá anatomie vám usnadní navigaci, až si zase příště budete chtít zopakovat dráždění nějakého prima místečka.

V neposlední řadě můžete „hodiny“ použít jako netradiční a velmi vzrušující předehru. Užije si ji sice nejspíš hlavně žena, ale vsadím se, že ani vaše nádobíčko nezůstane klidné.

Od stehna až po štěrbinku

A dostali jsme se k praktické části. Asi čekáte, že se hned začnu věnovat vagíně, když o ní tak básním, ale bez urážky, vniknout do klína jen tak zničehonic je minimálně hrubé. Chce to nejdřív trochu okolního vzrušeníčka. Takže si připravte lubrikační gel a jdeme na to.

Partnerka se položí pěkně na záda a nohy dá od sebe. Vy se nejdříve pomaličku začněte věnovat vnitřní straně jejích stehen. Stačí minutka, dvě. Pak se pomaličku vydejte do klína. Promázněte si prsty gelem a zamiřte k jejímu poštěváčku. Lehce (opravdu lehce) ho uchopte mezi palec a ukazováček a mněte. Po chvíli přejděte ke krouživým pohybům. A nezapomeňte ani na kůži okolo. Některé ženy nemají rády přímé dráždění klitorisu, ale v laskání jeho okolí si doslova libují.

Přesuneme se dolů. Čekají nás tu smyslné závojíčky v podobě malých a velkých stydkých pysků. I ty můžete jemně vzít mezi ukazováček a palec a něžně je mnout mezi prsty směrem odshora dolů. A jemné přejíždění prsty po jejich hranách je taky skvělé.

A konečně se dostáváme k vagíně. Než proklouznete dovnitř, věnujte se ještě malou chvilku jejímu vchodu. Na chvilku ho celý zakryjte rozevřenou dlaní. Výsledný efekt může být zajímavý. Teď si představte, že je na vagíně hned pod klitorisem namalovaná dvanáctka. Ano, jako na hodinách. Zaveďte svůj prst asi jeden centimetr hluboko a můžete začít. Pomyslnou dvanáctku hlaďte, lechtejte, drážděte, trochu na ni zatlačte… zkrátka dělejte, co vás napadne. Přitom po očku pozorujte svou partnerku, jak moc se jí to líbí.

Asi po dvou až třech minutách přejděte na jedničku – pokud s hodinovou masáží teprve začínáte, bude vám nejspíš k přechodu stačit minuta. Naopak déle než tři minuty na místě určitě nezůstávejte. Hodně dlouho drážděné místo se může lehce stát bolestivým. Až se dost polaskáte s jedničkou, přejděte na dvojku atd…

Už jste na konci? Ale ne, to je jen první kolo. Teď do vagíny zaveďte celý prst… a pokračujte. Pokud se vám zatím nepodařilo najít onen smyslný bod G, teď na něj nejspíš narazíte. Pozornost si určitě zaslouží i čípek a jeho okolí. Ucítíte ho pod svými prsty jako malou vyvýšeninu s prohlubní uprostřed.

Speciální tipy

Pokud máte prsty dlouhé jako klavírista, stačí vám, když se do otvůrku schová zhruba jejich větší polovina. Ženská vagína je totiž nejcitlivější v první třetině, dál už proto nemá dráždění příliš smysl.

Většina žen má citlivější horní část vagíny tzn. prostor mezi desítkou a trojkou.

Až budete ve druhém kole dráždit dvanáctku, vyplatí se prstem zkusit gesto „pojď blíž“. Na tomto místě lze totiž zvenčí dráždit močovou trubici a nachází se tu mnoho nervových zakončení.

Některé body ve vagíně mají raději stimulování tlakem, takže zkuste druhou rukou zatlačit na partnerčino bříško. Nejlépe se to hodí ve chvíli, kdy dráždíte horní polovinu vagíny. Nebo můžete zkusit partnerku přemluvit, aby se čas od času přetočila na bříško.

Pokud jste zapomnětliví, nachystejte si někam poblíž papír a tužku. Tak si kdykoliv vzpomenete, že partnerku vážně vzrušuje dráždění na trojce a šestce, a desítka a jedenáctka že nestojí za nic…

25.1.2011
Autor: Janis
Hodnocení: 348 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 188
Zobrazeno: 425563x

Vhodné zboží pro tento článek

Dráždidlo na klitoris - pumpa
Dráždidlo na klitoris - pumpa

529Kč
Dráždidlo Lelo Nea - fialová
Dráždidlo Lelo Nea - fialová

1890Kč
Purple Butterfly
Purple Butterfly

439Kč

Co si o tom myslíte?

# beerboy: (27.01.2011 19:29:47) Reagovat

zajímavá technika, určitě vyzkousim.

# 000000000000: (27.01.2011 21:40:50) Reagovat

Docela pecka :D :)

# Lukas: (28.01.2011 18:55:51) Reagovat

Ocenil bych nákres, fotky nebo instruktážní video na lepší pochopení v jakým úhlu má být ruka a prsty v jednotlivé hodině

# Anonym: (29.01.2011 21:18:15) Reagovat

Jak píšete že pokud má muž dlouhé prsty tak stačí že využije jen půlku prstu tak s tim nesouhlasím...né vždy to tak je, přítelkyně má ráda když čas od času jdu co nejhlouběji a to že já měl vždy nejdelší prsty :-D od školky až do vejšky :-D

# Marta: (01.02.2011 17:13:35) Reagovat

Nedovedu si moc představit,že by mě měl partner půl hodiny zevnitř pomalu osahávat :D To radši tu rychlovku O:)

# adéla: (22.02.2011 09:57:09) Reagovat

Dobrý den chtěla bych se na něco zeptat trochu mimo téma. Takže mě je 20 let a přítely 24 ja sem ještě pana a chtěla bych se zeptat jestli proražení blány bolí tak jak všichni říkají?? ale jinak je ta masáž skvěla s přítelem mame muchlení a takove to masaže na dením pořádku.On je dělá výborně i na stole

# ferino: (25.02.2011 23:41:02) Reagovat

som za zena si musi uzit

# ferino: (25.02.2011 23:44:25) Reagovat

nic krajsieho nieje oko zena uspokojena

# Jitule: (02.03.2011 15:42:56) Reagovat

Už jen když si to čtu a představuji si tu masáž, tak jsem dost vzrušená . . . už se nemůžu dočkat, až mi přijde miláček domů a já mu tenhle článek naservíruji s večeří . . .

# Věrča: (30.03.2011 15:19:27) Reagovat

Jdi do kláštera tam si to dělají samy ženský.

# tonka: (30.03.2011 15:25:07) Reagovat

hodinová masáž pipiny to se musí natrenovat

# vojta: (14.04.2011 14:18:37) Reagovat

mateto moc pjekne

# honza: (30.04.2011 21:56:07) Reagovat

jsou to krasne

# Karel: (30.04.2011 22:17:42) Reagovat

je to velice krasné ,ale chtelo byto nějaké školení a prakticke ukázky a i cvičení

# Honza: (06.10.2012 12:26:51) Reagovat

tato technika zní velice zajímavě a lákavě.. nemá těkdo video této techniky, rád bych se mrknul a nurčitě bych nebyl sám si myslím :) díky

# radek: (05.11.2012 12:10:47) Reagovat

není potřeba videa,obrázky.důležitá je partnerkapokud nemasírujete tak ti řekne co blbneš.no a nikam nespíchatmusí prosit at už ho tam zasuneš a vysouložíš do bezvědomí.tak že, i jen hlazení,tahání,žužlání mazlení dovede tvoji vyvolenou do nebe.ta moje se někdy rozbrečí.jo hlavně použít nějaký olejiček.né lukanu

# Gogo: (04.09.2014 23:44:21) Reagovat

Je to velmi super technika.Je nám se ženou 50 a zkouším co se dá na uspokojení ženy.Tuto praktiku jsem postupně vylepšoval rúznými detaily bez toho,že bych o tomhle věděl z médií.Pokud k uspokojení ženy přistupujete bez kompromisů a sobectví naplno,garantuju vám,že se počůrá blahem a udělá vám potom co si jen vzpomenete.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.