• facebook
  • twitter
  • rss

Fakta o prsou

Muži mají opravdu rádi prsa, rádi se na ně koukají, rádi na ně sahají, rádi o nich sní a ženy to často dost dobře nechápou, co nás na nich tolik fascinuje. Prsa jsou prostě sami o sobě nádherná a tak asi o nich alespoň přečtěte pár zajímavostí.

Malá prsa

Malá prsa

V roce 2008 Vietnamská vláda vážně uvažovala o zavedení zákazu řízení motorek a skútrů ženám s obvodem hrudníku menším než 70cm (což je u Vietnamek docela dost). Údajně s tím přišla ministryně zdravotnictví s odůvodněním, že ženy s větším poprsím zůstávají za řidítky častěji nezraněny. Ovšem propagace plastických operací z toho přímo zářila a tak nakonec vláda rozhodla o smetení tohoto zákona ze stolu. Zatím co evropští a američtí muži jsou posedlí velkými prsy, asijská část populace má často velmi malá prsa a považují to za naprosto normální a málokdy si s tím dělají hlavu jako my.

Prsa lze zvětšit pomocí zvonění na mobilu

Prsa lze zvětšit pomocí zvonění na mobilu

Dr. Hideto Tomabechi vynalezl zvonění evokující v ženách pocit brečícího dítěte. Díky tomu se při opakovaném poslouchání tohoto zvonění probudí mateřský pud a hormony způsobí nalití prsou. Toto způsobít zvětšení prsou o 2-3cm za 10 dnů. Více informací viz článek Jak zvětšit prsa pomocí vyzvánění Jak zvětšit prsa pomocí vyzvánění.

Dostatečně velké poprsí vám může pomoci od vězení

Možná si myslíte, že pouze v případě, pokud se soudci položíte na stůl, ale jak ukázal proces s Serenou Kozakurou v roce 2007, která byla obžalována z ničení cizího majetku, poté co údajně prokopla dveře a byt vykradla. Ovšem obhajoba byla založena na faktu, že Serena s jejím poprsím (obvod 110cm) nemohla tak malou dírou svůj hrudník protáhnout a na základě toho byla zproštěna obvinění.

Prsa se generačně zvětšují

Před pár lety nám vědci oznámily 2 zprávy, jednu dobrou a druhou ještě lepší. Ta dobrá je dobrá pro ně, protože dostali grant na sledování velikostí poprsí mezi generacemi, ta druhá je ještě lepší pro nás a to, že mezigeneračně se velikost prsou zvětšuje. Není za tím rozmach plastických operací, ale paradoxně nezdravá strava. Pojídáním více tuků a méně cvičení musí způsobit usazování tuku. Naštěstí pro nás se tento tuk usazuje v prsou a díky tomu se zvětšuje i velikost prsou.

Existují ženy se třemi prsy

I když se to mnohým může zdát nemožné, skutečně existují ženy se třemi ňadry. Tak jako se může narodit dítě se třema rukama, tak se narodí žena se třemi prsy. Odborně se to nazývá polymastie a i když to pro damou ženu jistě v životě je velké utrpení, pro nás muže je to jako sen. Představte si mít doma ne dva, ale tři takové balónky rozkoše. No kdo by to nechtěl.

Prsní implantáty vám mohou zachránit život

Porovnávání prsou a airbagů je staré asi jako airbagy sami a možná, že se tvůrci airbagů tak trochu nechali prsy i inspirovat. Nicméně, ať to zní sexisticky jak chce, existuje minimálně jeden zdokumentovaný případ, že plasticky zvětšené poprsí zachránilo při nárazu řidičce život. Stalo se tak roku 2006 v Bulharsku, při velmi vážné dopravní nehodě. Žena a druhý řidič přežili, ale v jejím případě jen díky velkým plasticky zvětšeným prsům, které zmírnili náraz na volant, při kterém sice došlo k jejich prasknutí, ale zachránili jí život.

Největší prsa na světě

Největší prsa na světě jsou velikosti 95KKK a vlastní je Brazilská žena Sheyla Hershey. Této velikosti dosáhla po devíti plastických operacích.

Topless na veřejnosti

Existuje spolek ONG, který bojuje za práva žen chodit na veřejnosti nahoře bez. Často pořádají protesty a vyjdou do ulic, jak jinak než topless.

Každé prso je jiné

Levé prso je většinou větší. Žádná prsa na světě nejsou dokonale stejně velká a symetrická a právě levé prso nejčastěji bývá větší než to pravé. I když prsa nejsou stejná, většinou jsou si tak podobná, že rozdíl ve velikostech ani nezaznamenáte. To stejné platí i o bradavkách, které často "trčí" i do jiných směrů.

Prsa jsou první věc, kterou muži na ženě zaregistrují

Žádná novinka. Studie prokázala, že prsa jsou nejčastěji první věc, na kterou se muži podívají, když potkají ženu. Nicméně jiná studie prokázala, že sledování poprsí alespoň minutu denně může prodloužit život muže až o 5 let. Takže nám to ženy prosím dopřejte.

Muži mohou také kojit

Jedná se o velkou výjimku, ale vzhledem k tomu, že muži mléčnou žlázu stejně jako ženy, jsou také schopni produkovat mléko. Když se muži začne produkovat a uvolňovat mléko, často to znamená nějakou hormonální nerovnováhu způsobenou nějakou nemocí, nejčastěji rakovinou.

Anglie je země s největším poprsím

Průzkum prováděný výrobci podprsenek Triumph zjistil, že Britské ženy mají největší prsa v Evropě. Více než polovina žen v této zemi nosí podprsenku velikosti D. Dánsko bylo druhé, Norsko třetí. Oproti tomu Italky mají prsa nejmenší v Evropě, 68% má velikost košíčku B.

Průměrné prso váží skoro 0,5kg

Průměrné prso váží skoro půl kila. Každé prso obsahuje okolo 4-5% tělesného tuku a zároveň se jedná o zhruba 1% váhy těla.

Prsa tloustnou

Ve 20ti jsou vaše prsa tvořeny mléčnou žlázou, tukem a kolagenem (který je udržuje pevná). Jak ale stárnete, mléčná žláza a kolagen se vytrácí a je nahrazován tukem. Toto nahrazení tukem a úbytek kolagenu způsobuje povadání a klesání prsou.

Plastika prsou může vést k sebevraždě

Ženy, které mají prsní implantáty jsou 3x častěji náchylnější k sebevraždě a riziko se zvyšuje s postupem času. Jak roku 2007 informovali plastičtí vědci, nejedná se o vliv toxinů uvolňovaných ze silikonu, ale spíš se jedná o hlubší psychický problém, který se postupem času vynoří a zvyšuje náchylnost k sebevraždě.

Implantáty vám mohou zachránit život

Velká prsa zázračně zachránili Israelskou ženu od smrti. Událost se stala při bombovém útoku, kdy šrapnel zasáhl ženu do hrudníku. Naštěstí byl zastaven silikonovým implantátem, který ovšem útok nepřežil.

Zvětšování prsou je nečastější zákrok v US

Více než 2 miliony žen v Americe má prsní implantáty. Jedná se o kosmetickou operaci číslo jedna. Průměrný věk žen podstupujících tuto operaci je 34.

11.5.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 225 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 120
Zobrazeno: 24088x

Vhodné zboží pro tento článek

Dvoudílný korálkový set - LXL
Dvoudílný korálkový set - LXL

447Kč
Santa sada
Santa sada

450Kč
Podvazkový pás + kalhotky - SM
Podvazkový pás + kalhotky - SM

350Kč

Co si o tom myslíte?

# ...: (01.10.2010 17:08:00) Reagovat

největší prsa na světě nejsou ty co máš na obrázku, viděl jsem mnohem větší

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.