• facebook
  • twitter
  • rss

We-vibe 2 - recenze

We-vibe 2 - recenze

We vibe II je již druhá, vylepšená verze oblíbené erotické pomůcky. Sice se jedná o vibrátor určený především k potěšení ženy, ale i muži si přijdou na své, ale k tomu se dostaneme.

Koupit

Jak se používá

Použití we-vibe 2

Jak je vidět na obrázku, vibrátor je do tvaru U. Jeden konec se zasouvá do vagíny a druhý konec se nechává venku. Svou vlastní pružností se přitiskne mezi pysky na klitoris, který následně stimuluje. Sny se stávají skutečností v okamžiku, kdy vibrátor zapnete, protože jeden konec stimuluje bod G, druhý konec stimuluje partnerčin klitoris a ke všemu je tam stále dost místa k tomu, aby muž zasunul do partnerky penis a společně se dostali až k vrcholu.

Jakou polohu zvolíte, je čistě na vás a vašich pocitech. Při misionářské poloze muž stydkou kostí přitlačuje vibrační část na klitoris, což může způsobit v některých okamžicích velmi silné vibrace na klitoris, které žena nemá možnost kontrolovat. Naopak při poloze Na koni má žena pomocí většího náklonu k muži nebo naopak menšího možnost intenzitu přítlaku vibrátoru na klitoris snadno regulovat.

Výrobek je možno také použít samostatně. Žena si zasune jednu část do pochvy, druhou přitiskne na klitoris a nasadí kalhotky. Vibrace jsou velmi tiché a nenápadné, takže si v klidu můžete zajít koupit noviny do stánku a nikdo nic nepozná, ale delší cestu vám nedoporučuji, protože přeci jen orgasmický prožitek by na vás lidé na ulici asi poznali, takže se hezky vraťte domu a nechte We-vibe II dokončit to co začal.

Vlastnosti

Vlastnosti we-vibe 2

Vibrátor má pouhých 62g, nový unikátní desig, perfektní zpracování z kvalitního lékařského silikonu, takž se nemusíte obávat zánětů, nebo alergií.

Údržba je velmi jednoduchá. Stačí celý vibrátor pouze opláchnout vlažnou vodou a je připraven k dalšímu použití.

Vibrátor nabízí díky dvěma vibračním motůrkům 2 stupně rychlosti a 7 různých programů pulzování k vašemu maximálnímu potěšení.

  • střídání slabších a silnějších impulzů
  • plynulé sílení a slábnutí vibrací
  • krátké impulzy
  • pilovité průběhy impulzů
  • střídání shluku krátkých a dlouhých impulzů
  • dlouhé náběhy a rychlé snížení rychlosti na minimum
  • 2 dlouhé, 3 krátké
Nabíjení

Nabíjení probíhá formou zasunutí konektoru od zdroje na 230V do zdířky na vibrátoru (konektor podobný jako na sluchátka). Vibrátor má totiž zabudovanou nevyjímatelnou baterii, která vydrží až 4h provozu, takže máte dost času pro vaše uspokojení. Bohužel nabíjení je dlouhé, doporučuje se nabíjet 24h.

Koupit

Hodnocení

We-vibe 2

Celkově výrobek hodnotíme velmi pozitivně. Díky jeho unikátnímu způsobu použití při sexu s partnerem dáváme plný počet za nápaditost. Zpracování a použitý materiál také plný počet

Nápaditost: 10/10 za originalitu použití

Použitelnost: 9/10 možnosti použití jsou velké, ale pokud žena nemá po ruce partnera, který by přiložil svůj penis k dílu, může mít uvnitř pocit, že jí tam něco chybí. Bylo by super, kdyby v balení byl navíc i nástavec tvaru penisu. Vibrace We-vibe na to jsou dosti silné. Takto to zůstává na vás a případný penis si musíte koupit zvlášť například v podobě dilda..

Technické zpracování: 10/10

Materiál: 10/10

Cena: 7/10 i když je to skvělá věc, je trochu dražší a tím se stává méně dostupná pro mladší lidi. Většina mladých lidí si to nekoupí jako pomůcku na občasné zpestření nebo zkoušení, takže to většinou používají pokročilejší milenci jako jednu z pokročilejších technik milování. Ovšem pokud chcete luxusní erotický dárek pro partnerku, investice se rozhodně vyplatí a budete spokojeni oba.

Celkově tento výrobek hodnotíme známkou 9/10 a vřele doporučujeme.

Koupit

21.6.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 355 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 192
Zobrazeno: 45991x

Vhodné zboží pro tento článek

Dvojitý vibrátor
Dvojitý vibrátor

350Kč

Co si o tom myslíte?

# bříza: (21.06.2010 19:24:09) Reagovat

revoluce :)

# Lojza: (24.09.2010 15:35:41) Reagovat

Může nějaká žena popsat vlastní zkušenost? Jaké to je, má to za ty peníze smysl?

# tamtam: (11.11.2010 02:15:36) Reagovat

zajímavý výrobek, vyzkoušela jsem. na mě jsou vibrace příliš slabé a ramena krátká, takže zážitek nic moc. Nehledě na to, že se přehřívá a po druhém užití odešel motůrek(nebo něco takovýho) takže teď sebou po zapnutí jen tak chaoticky párkrát škubne. Shrnutí: zbytečná investice, zlatý klasický vibrátor.

# Jana: (12.11.2011 21:36:13) Reagovat

Pro mě je užasny..:o) manžel říkal,že bez toho už nebudem souložit..tamtam možná spatná manipulace ,já si to užívám jak sama tak s manželem .konečně věc která funguje.:o)

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.