• facebook
  • twitter
  • rss

Výběr sexy panny

Nikdy si nestěžuje, bez řečí plní vaše tajná přání a je vždy po ruce když potřebujete. Jedná se o ženu snů? Ne jedná se o sexy pannu, erotickou pomůcku, která splňuje vše v jednom. Stejně jako ostatní erotické hračky, i sexy panny jsou každá jiná a proto nemusí být jednoduché najít tu správnou po které toužíte.

Co je sexy panna?

Jedná se o erotickou pomůcku napodobující ženské tělo. Je určená k náhradě partnerky ve chvílích kdy jste sám a máte sexuální potřeby a touhy. Někdo panny používá jako náhradu partnerek, jiní je používají jako rozptýlení stereotypu. Často v nich vidíme jen zábavu a příjemně strávený čas.

Často mají vagínu, ústa a anál. Vyrábí se v mnoha druzích, tvarech, materiálech a kvalitě.

Jak si vybrat

Kolik chcete utratit?

Existuje velké množství druhů a materiálů použitých k výrobě a tím také různá cena. Nejlevnější se pohybují od pár stovek a ty nejdražší až po desetitisíce. Když se rozhodnete pro pannu, cena bude indikovat kvalitu výrobku.

Levné jsou nafukovací a budete muset mít větší představivost, ty nejdražší jsou vysněné modelky a budete se bát aby vám ji někdo nechtěl přebrat. Ceněné jsou i vibrační a sací jednotky a další rozšíření.

Jaké panny se vyrábějí?

Otvory: mnoho z nich má všechny lidské otvory (vagína, anál, ústa), nebo mužské (penis,varlata) k sexuálnímu uspokojení.

Sexuální pozice: panny se dělají v různých polohách (sedící, zezadu, klečící, stojící) závislých na modelu.

Tělo: Různé modely mají různě realistická vzhled. Některé mají pouze živou napodobeninu genitálií, jiné mají tvarované ruce prsa a další. Dělají se i panny se speciálním otvorem pro teplou vodu k opravdu realistickému pocitu.

Přídavné stimulátory: některé panny mají vibrační jednotky v partiích s otvory. Můžou být pevně zabudované, nebo vyjímatelné, nebo napodobovat sací efekt.

Jaký materiál?

Zvolení správné panny je závislé i na použitém materiálu. Více o materiálech zde.

Technologický pokrok umožňuje panny dělat čím dál více dokonalejší a podobnější živé osobě umožňující opravdu autentické sexuální prožitky. Některé mluví a dokážou zajistit i sexy společnost. Budoucnost slibuje velké divy!

23.11.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 200 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 114
Zobrazeno: 11001x

Vhodné zboží pro tento článek

Nafukovací panna - Just Jug´s
Nafukovací panna - Just Jug´s

550Kč
Foxy Roxy
Foxy Roxy

892Kč
Nožní pumpa
Nožní pumpa

252Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.