• facebook
  • twitter
  • rss

Vy dva a hračka

To, že v dnešní době má víceméně každá žena doma hračku již není nic nenormálního. Některá ho dostala jako dárek od partnera, kamarádky anebo si ho koupila sama.

Jenže teď jste si našla partnera a vy byste ráda zapojila do vašich hrátek i hračku. Jak mu to co nejlépe říct? Rozhodně to není myšleno tak, že by ho hračka měla nahradit, nebo že by vás snad nevzrušoval, ale vy už víte jaké to je si s hračkou pohrávat a ráda byste to nadhodila i v posteli, protože si prostě myslíte, že by mohla být příjemným zpestřením.

Pokud už jednu vlastníte, vyndejte ji v tom nejlepším!

Už jste uprostřed předehry a ne příliš daleko od milostného aktu a váš partner už je na vás pěkně nažhavený – není to ten pravý okamžik pro vyndání hračky? Vyndejte ji a začněte si s ní pohrávat, drážděte se s ní, mazlete se s ní a uvidíte, že váš partner rozhodně nezačne protestovat.

Po takovémhle prvním odbourání zábran ze sexuálních hraček už si můžete dovolit nadhodit téma typu – jakou hračku máš nejradši?

Ještě pořád se stydíte o tom mluvit?

  1. Buďte citliví jeden ke druhému, drážděte se nezvyklými způsoby na nových místech. Použijte kouzlo svých rukou a prstů, zkuste masážní oleje a masírujte se. Tímto pomalým postupem dostanete svůj sexuální život do vyšší fáze sexuálna.
  2. Použijte humor! Ano, zkuste třeba na nákupním lístku: „mléko, chleba, vibrátor, vejce“ a ejhle, téma je na světe a můžete se o něm bavit v odlehčené atmosféře!
  3. Najděte si tu pravou hračku! Navštivte webové stránky – třeba právě ty naše a udělejte si svůj malý průzkum trhu, zjistěte která hračka se vám líbí, která vás oba vzrušuje.
  4. Netlačte na sebe – dejte si čas, třeba jste ještě do té fáze nedospěli.
  5. Nebo je tu ještě jedna možnost – hračku kupte a nechte ji v nočním stolku, uvidíte co se stane :-)
3.2.2008
Autor: CloudySky
Hodnocení: 188 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 88
Zobrazeno: 6170x

Vhodné zboží pro tento článek

Sada - VV - purple
Sada - VV - purple

471Kč
Ejny
Ejny

299Kč
Sada Diamond - červená
Sada Diamond - červená

990Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.