• facebook
  • twitter
  • rss

Vše o análních kolících

Ti, kteří ještě nevyzkoušeli anální kolík by to zcela určitě měli vyzkoušet, protože to stojí za to. Jejich použití přináší novou dimenzi análního vzrušení. V tomto článku najdete více informací o análních kolících – co je to za hračku, jak je používat a samozřejmě i pár typů.

Co je anální kolík?

Anální kolík, jak již název napovídá je hračka určená pro anální hrátky, pomocí které můžete objevovat nové rozměry vzrušení. Anální kolík je udělaný podobně jako dildo, ale postrádá charakteristický tvar penisu.

Další rozdíl je, že anální kolíky jsou kratší než dilda, která jsou určena pro vaginální hrátky. Třetím rozdílem je, že anální kolíky, narozdíl od dild, mají ploché dno, které zabraňuje tomu, aby vklouzly celé do rekta.

Jak vypadají?

Anální kolíky, stejně jako další anální hračky je možné sehnat ve velké spoustě tvarů, barev, povrchů a velikostí.

Některé anální kolíky jsou hladké jako penis, jiné jsou vroubkaté, či jinak texturované, aby zvýšily vaše vzrušení. Většina análních kolíků má úzkou špičku a rozšiřují se od středu.

Anální kolíky je možné sehnat v různých velikostech, tak aby uspokojily začátečníky i zkušenější z vás. Právě díky této široké nabídce máte skvělou možnost si vybrat takový anální kolík, který se stane vaší oblíbenou anální hračkou.

Proč používat anální kolík?

Anální kolík může přinést skvělé vzrušení jak mužům, tak ženám. Je to tím, že anus má na okraji spoustu nervových zakončení, stimulace těchto zakončení může osobě, která je v této oblasti hodně vzrušivá, přinést skvělý orgasmus.

Více informací o tom, proč používat anální kolíky můžete najít ve článku: Proč používat anální hračky, který najdete zde.

Jak používat anální kolík?

Jak již bylo výše zmíněno, tak anální kolík je určen pro anální hrátky, takže co s ním dál?

Zase záleží jen na vás, jak vám to bude nejvíce vyhovovat. Můžete kolík ponechat v rektu a užívat si pocit plnosti, nebo další způsob použití kolíku je, že s ním budete pohybovat a pomalu přicházet na to, co vám vyhovuje nejvíce.

Abyste předešli bolesti, tak nezapomeňte na dvě hlavní pravidla:

1. Použijte lubrikant!

2. Uvolněte se! Nic si neužijete, pokud budete vystresovaní a vlastně to ani nebudete chtít zkusit.

Někteří lidé používají anální kolíky jak pro anální, tak vaginální stimulaci. Nezapomeňte na zásadní pravidlo – NIKDY nestřídejte zasouvání kolíku do vagíny a pak do anusu, vždy mezi použitím vydezinfikujte anebo na kolík navlékněte několik vrstev kondomů a vždy jeden odstraňte.

Přeji příjemné zážitky!

15.10.2008
Autor: CloudySky
Hodnocení: 221 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 112
Zobrazeno: 17441x

Vhodné zboží pro tento článek

Anální gel 150ml
Anální gel 150ml

188Kč
Anální kolíček - N-joy
Anální kolíček - N-joy

286Kč
Shiny Shank Tisa
Shiny Shank Tisa

205Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.