• facebook
  • twitter
  • rss

Vibrátory s dvojitou akcí

Proč si užívat pouze jednou, když můžeme 2x? Nebojte se zkusit více! Vibrátory s dvojitou akcí zajišťují dva druhy stimulace současně a to na dvou nejcitlivějších zónách.

Zhruba se dají rozdělit do dvou druhů: vagína+klitoris, vagína+anál

Vyberte si který se vám líbí a zažijte ohromující dvojitou rozkoš, nebo si vyzkoušejte oba dva druhy a můžete je střídat dle chutě a nálady.

Vagína+Klitoris

Většinou vibrátory, které stimulují vagínu a klitoris zároveň se nazývají "Zajíčci" Tyto vibrátory mají jeden penis, který vibruje, rotuje, atd.. a "uši" pro klitorální stimulaci.

Tento typ vibrátorů může mít, nebo nemusí kuličkové centrum.

Vibrátory s dvojitou akcí bez kuličkového středu - Zajíčci bez kuličkového středu mají penis a nástavec na klitorální dráždění. Většinou mají více rychlostí a funkcí. To znamená, že pro maximální vzrušení můžete experimentovat s rychlostí a funkcemi a vybrat si tu nejlepší, například vibrování, pulzování zrychlování a další.

Vibrátory s dvojitou akcí bez kuličkového středu

Vibrátory s dvojitou akcí s kuličkovým středem - Tyto vibrátory mají dutý střed který je naplněný kuličkami. Tyto kuličky se kutálejí po obvodu vibrátoru čímž masírují pochvu a navozují větší pocit rozkoše.

Je těžké rozhodnout, který z typů je lepší. Pro ženy, které jsou velmi vzrušivé právě u vchodu do pochvy doporučujeme rozhodně ten s kuličkami.

Vibrátory s dvojitou akcí s kuličkovým středem

Bod-G vibrátory s dvojitou akcí - Tento typ má zahnutý konec penisu pro stimulaci bodu-G a nástavec na masírování klitorisu. Je známé, že bod-G není lehké najít a správně jej stimulovat, ale zahnutý konec vám to podstatně ulehčí a bude koncentrovat vibrace do toho správného místa.

Užijete si trojitou stimulaci, penis bude masírovat pochvu, zahnutý konec bod-G a nástavec bude masírovat klitoris. Můžete se připravit na velmi intenzivní stimulaci a rychlé a výbušné orgasmy.

Bod-G vibrátory s dvojitou akcí

Vagína+Anál

Druhý typ vibrátorů s dvojitou akcí jsou ty pro dvojitý průnik. Tyto vibrátory umožňují používat dva penisy najednou: tlustější a tenčí. Tlustější je konstruován pro vagínu a tenčí pro anál.

Zde jsou dva druhy: vibrátor se dvěma penisy a ohebný vibrátor.

Vibrátor se dvěma penisy - Tyto vibrátory mají jednu základnu se dvěma navazujícími penisy: tlustý a tenký. Tlustší se zasouvá do vagíny a tenčí do análu. Zvolte si rychlost která vám vyhovuje nejvíce a užijte si pocit zaplnění při sexu se dvěma muži.

Vibrátor se dvěma penisy

Ohebné dvojité vibrátory - Tyto vibrátory mají jeden dlouhý penis se dvěma zakončeními na obou koncích, jeden do vagíny, druhý do análu. Jsou vyrobeny z pružného materiálu dovolující zahnutí jaké si jen přejete.

Ohebné dvojité vibrátory

Kdo se přidá? Chtějte více!

3.4.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 196 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 148
Zobrazeno: 9825x

Vhodné zboží pro tento článek

Rabbit Sensation na dálkové ovládání
Rabbit Sensation na dálkové ovládání

2552Kč
G-Spot Odeco 2 - limetka
G-Spot Odeco 2 - limetka

1690Kč
Nové We-Vibe 3 - fialové
Nové We-Vibe 3 - fialové

2990Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.