• facebook
  • twitter
  • rss

Vibrační kuličky a vajíčka

Napříč množstvím vibrátorů nabízených v e-shopech a kamenných obchodech, existují i méně známé vibrátory jako jsou vibrační kuličky a vajíčka. Jedná se o velmi dobré pomocníky, které je možné používat velmi diskrétně, s partnerem, nebo i bez něj.

Další skvělou vlastností je, že dokážou navodit skvělé pocity jak ženám, tak i mužům. Vyberte si nějaké vajíčko, nebo kuličku a potěšte vaše nejcitlivější body, nebo objevte ty partnerovo.

Jak vypadají?

Jedná se o vzhledově nenápadnou a pěknou vibrační erotickou hračku, která je vytvořena do tvaru kuličky, nebo vajíčka (někdy až válečku). Může i nemusí mít přívodní drátek a ovládací jednotku. Většina z těchto pomůcek je mutirychlostních. Často mají možnost volby různých programů jako například vlny, pulzování, zrychlování a mnoho dalších navržených pro ty nejlepší zážitky.

Druhy
Vibrační vajíčka a kuličky se vyrábějí v mnoha typech, takže si každý může vybrat takový, který mu bude vyhovovat nejlépe. Ve skutečnosti se odlišují tvarem (vajíčko, kulička, váleček), počtem vibračních zařízení a možností snímatelných a přidatelných obalů.

Jednoduché vibrační vajíčka a kuličky
Tento typ má pouze jednu vibrační část, která se aktivuje dálkovým ovládáním, nebo samo obsahuje baterie a přepínač.
Je možné je použít k velmi příjemné masturbaci, nebo k okořenění partnerského sexu. Zaručí vám maximální vzrušení pomocí pulzů a vibrací. Najděte vlastní použití. Zapojte fantazii!

Jednoduché vibrační vajíčka a kuličky

Dvojité vibrační vajíčka a kuličky
Skládají se z dvou oddělených vibračních jednotek a ovládače. Tato erotická pomůcka vám umožní experimentovat s různým použitím, nebo k dvojitému průniku (vaginální, anální), nebo k dvojité stimulaci (vagína a klitoris).
Každá z jednotek může být ovládána zvlášť, což vám otvírá široká dveře k experimentování.

Dvojité vibrační vajíčka a kuličky

Vibrační vajíčka a kuličky s nástavci
Vajíčka a kuličky tohoto typu vám umožní experimentovat s jejich aplikací a získat šanci zažít úžasné nové zážitky. Nástavce jsou vždy součástí a jsou vyrobeny z pružných materiálů. Některé z nich jsou pokryty vroubky a výstupky pro zesílení prožitku.
I když je vajíčko třeba 7cm dlouhé, dokáže vám zajistit ty nejsilnější orgasmy. Můžete je použít na suchu i ve vaně. Všechno navrženo pro váš prožitek!

Vibrační vajíčka a kuličky s nástavci

Materiál

Dodávají se v různých materiálech, které poskytnou každému to co potřebuje. Mohou být vytvořeny z silikonu, kovu, plastu, gelu stejně jako z dalších směsí. Návleky jsou vyrobeny z měkkých materiálů jako je gel nebo silikon.

Pamatujte, že volba materiálu by pro vás měla být jedna z hlavních otázek, vyberte si ten co vám bude nejlépe vyhovovat.

Použití

Nezáleží na typu (vajíčko, nebo kulička), který si vyberete, všechny se dají používat tak, abyste si sex maximálně užily.

Ženy
používají vajíčka a kuličky k vaginální a klitorální stimulaci. Vaginální stimulaci dosáhnete tak, že si žena zasune vibrační vajíčko nebo kuličku do pochvy tak jako tampón.

Pro klitorální stimulaci se vajíčko z venčí přidržuje na klitorisu a vibrace zajišťují velmi silné vzrušení.

Klitorální i vaginální stimulace může být použita jak k masturbaci, tak i k partnerskému sexu. Jak ženy, tak i muži mohou používat vibrační vajíčka k anální stimulaci, protože v oblasti análního otvoru je mnoho nerovových zakončení. Žena si anální stimulaci užije mnohem více pokud je zároveň stimulována na dalších erotogenních zónách jako klitoris, bradavky, vagína a další. U mužů je dobré zároveň stimulovat varlata a penis.

Muži
mohou použít vibrační vajíčko a kuličky ke stimulaci penisu a varlat, které mohou být stimulovány během masturbace i partnerského sexu.

Objevte pro sebe nový svět kořeněných erotických zážitků!

28.4.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 211 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 89
Zobrazeno: 15319x

Vhodné zboží pro tento článek

Trojité vajíčko růže
Trojité vajíčko růže

499Kč
B-Swish Bnaughty deluxe
B-Swish Bnaughty deluxe

825Kč
Stříbrné vibrační vajíčko
Stříbrné vibrační vajíčko

326Kč

Co si o tom myslíte?

# Pavel: (24.09.2013 17:47:09) Reagovat

Jake jsou možnosti pouzití venušinych kuliček při partnerském milovaní?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.