• facebook
  • twitter
  • rss

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky jsou jednou z velmi oblíbených pomůcek, i když muži často opomíjených.

Jedná se o 1 a více kuliček (nejčastěji 2 až 3) spojených provázkem s poutkem na konci.

Každá z navázaných kuliček je vlastně dutá kulička většinou plastová nebo kovová o průměru 2 - 3cm, která uvnitř sebe skrývá další kuličku menšího rozměru zpravidla 0,5-1cm z nějakého těžšího materiálu, nejčastěji kovu. Tvar kuličky nemusí být podmínkou, někdy mohou mít tvar například vajíčka.

Princip fungování:

Tím, že se jedná o 2 kuličky v sobě, dochází při pohybu kuliček k nárazům vnitřní kuličky (menší) do obalu tedy vnější kuličky a tím i vibracím. Vibrace nejsou příliš silné, ale ženy je dokážou vnímat a vzhledem k dlouhodobějšímu užívání je to dokáže patřičně navnadit.

Ukázka principu fongování venušiných kuliček

Použití:

Kuličky se zasunou do pochvy a poutko na konci se nechá viset ven (kuli pohodlnému vyjmutí).

K tomu aby docházelo k vibracím, je potřeba, aby se žena pohybovala. Ideální je vzít si kuličky na procházku, na diskotéku, odvážnější si mohou jít třeba zaběhat. Kuličky nebudou fungovat, pokud si je zastrčíte do pochvy a lehnete si na pohovku a budete koukat na televizi. Naopak je potřeba dělat cokoliv při čem bude docházet k vzájemnému pohybu vnitřní kuličky oproti vnější.

Některé ženy mají obavu z vypadnutí kuliček a ostudy. To je naprostý nesmysl, jelikož jsou kuličky spojené a relativně většího rozměru, nemůže dojít k tomu, že by vypadly na zem i v případě, že půjdete bez kalhotek. Pokud chcete mít ale jistotu, kalhotky si vezměte a nemusíte se ničeho bát.

Venušiny kuličky jsou vhodné i pro anální použití, jen je potřeba dávat dobrý pozor aby nezapadli dovnitř i s poutkem, v zápalu vzrušení se to může stát a poté se dost těžko loví... Doporučuji vám koupit si například tři a více kuliček a poslední nezasouvat. Když kuličky vkládáte a poté vyskakují ven (když je vytahujete), je to velmi vzrušující a příjemné.

Dále je možné kuličky zasunout do pochvy a penis do análu (nebo naopak), čímž dojde k většímu zaplnění prostoru a tedy i většímu vzrušení, skoro jako sex se dvěma muži najednou.

Doporučujeme:

Vložte si kuličky ráno do pochvy a jděte s nimi do práce, kde si je nechte celý den. Až se večer vrátíte domů, budete tak nadržená, že si to s partnerem rozdáte hned za dveřmi. Nemusíte se bát ostudy, vibrace nejsou tak silné, abyste začala vzrušením hekat uprostřed dne a udělala si ostudu, na druhou stranu celodenní byť malá stimulace dokáže své a už jen ten pocit z nemravnosti a dobrodružství stojí za to to vyzkoušet!!

10.2.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 247 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 96
Zobrazeno: 21270x

Vhodné zboží pro tento článek

Venušiny kuličky - černé
Venušiny kuličky - černé

145Kč
Venušiny kuličky - bílé
Venušiny kuličky - bílé

91Kč
Anální perly - purple
Anální perly - purple

189Kč

Co si o tom myslíte?

# Iren: (30.03.2011 21:55:00) Reagovat

Mě stačí kulicky když jdu na nákup a potom to je šukačka

# Věra: (30.03.2011 21:58:47) Reagovat

Když vám kuličky yapadnou tak vám je partner vyloví a je to vyřízené

# LukášToman: (20.03.2015 07:10:36) Reagovat

Zdravím jsem Muž a chtěl bych se zeptat zdaly i mně mužou VK nabudit.
A jake byste mi po Případě doporučily, prosim odkaz na ně a mněl bych pote o ne od vás zájem děkuji.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.