• facebook
  • twitter
  • rss

Vakuové pumpy pro ženy - nový rozměr sexu

Vakuové pumpy pro ženy - nový rozměr sexu

Pokud hledáte nový rozměr pro Vaše sexuální radovánky, zkuste si pořídit některou z mnoha vakuových pump určených ženám. Na našem trhu najdete pumpičky určené na klitoris, na vagínu, na prsní bradavky a celá prsa.

Princip všech vakuových hraček spočívá v jejich přiložení na konkrétní část těla a vytvoření různě intenzivního podtlaku, což má za následek překrvení a zvětšení tkáně, která se tak stává maximálně citlivou a připravenou zvýšeně reagovat na intimní podněty, navíc samotný sací efekt těchto zařízení, je sám o sobě velmi vzrušující a pěkně zduřené bradavky, klitoris či stydké pysky vypadají opravdu velmi sexy.

Než začnete s podtlakem a jeho ohromnými výsledky experimentovat, je třeba dodržovat několik základních pravidel:

1/ Používat dostatečné množství lubrikantu, aby se dotyčný orgán správně a bezbolestně napínal i klouzal.

2/ Postupné zvyšování podtlaku je alfou i omegou úspěchu. Nejprve začneme s malým podtlakem, který postupně zvyšujeme dle adaptace tkáně, tak aby sací efekt nepůsobil bolestivě a byl maximálně vzrušující.

3/ Žádné chloupky- pro dosažení vakuového efektu, potřebujeme absolutní těsnost povrchu kůže, kterou nám zajistí lubrikační gel a dobře depilovaná pokožka.

Klitorisové hrátky

Tyto pumpy bývají tvaru válečku o šířce cca 2cm. Na klitoris i jeho okolí použijte dostatečné množství lubrikantu, který k němu pumpu nejen více utěsní, ale zároveň tak předejde případné bolestivosti. Po odsátí vzduchu pumpičkou, klitoris naběhne a začne vylézat z ulity - kapuce a postupně se zvětšovat. Správným sacím tréninkem může dočasně dosáhnout velikosti i dvou cm. Takhle pěkně naběhlý a vzrušený klitoris poslouží své majitelce k dosažení nebývalých orgasmů jak pomocí svého vibrátoru, tak pomocí svého partnera. Podtlak by se určitě neměl přehnat a trénink by měl být pozvolný.

Vaginální pumping

Tyto hračky mívají obvykle tvar mušle. Poté, co se odstraní ochlupení, důkladně se celý klín promaže. Po přiložení mušle na vagínu se uchopí odsávací balonek, kterého čeká rychlá jízda. Pro první minuty je totiž předurčen k hbitému mačkání kvůli vytvoření podtlaku. Zatímco se na tomto pracuje, žena hledá nejvhodnější polohu tak, aby opravdu mušle obejmula vše co má. Teprve potom se tempo může uvolnit. Velké i malé stydké pysky se postupně zvětší, takže i sebemenší dotyk působí jako rozbuška. Jejich citlivost je obdivuhodná, což se bude líbit i partnerovi. Takto pěkně zduřelé stydké pysky Vám přinesou nekonečné série orgasmů a nevšední vzrušující podívanou. Stydké pysky lze postupně vytrénovat do nejrůznějších rozměrů - záleží jen na Vás.

Intenzivní sání bradavek

Vakuové pumpy na bradavky bývají doporučovány jak ženám, které je mají extrémně citlivé a mohou pouhým intenzivním sáním dosáhnout nemalého vzrušení, tak i ženám se sníženou citlivostí bradavek, kdy podtlak působí jako účinný stimulant a může majitelce bradavek přinést nové vzrušující pocity, které ještě nikdy nezažila. Hraček na sání bradavek je celá řada. Každá žena si u něj přijde na své. Vybrat si může třeba variantu se sací funkcí, při níž se malé trychtýřky nasadí na bradavky, které se za přítomnosti podtlaku zvětší. Zároveň jsou ztvrdlé hroty prsou jemně vtlačovány dovnitř sacích špuntů. Intenzitu lze nastavit podle potřeb, jelikož je jasné, že různé fáze vzrušení si žádají různý přístup. Krásně naběhlé bradavky pak může Váš partner sát a připravit Vám v kombinaci s hrátkami s Vaší zduřelou mušličkou nebývalou rozkoš.

Zvětšení a tvarování prsou

Pumpy na celá prsa bývají složena ze dvou baněk spojených hadičkou a jednoho odsávacího balonku. Dokážou prokrvit a zvětšit ženskou chloubu. Výrobce těchto hraček uvádí, že jejich dlouhodobé užívání má pozitivní vliv na velikost poprsí. Každopádně tyto hračky dočasně Vaší chloubu opravdu zvětší a dají Vaším ňadrům ideální tvar, navíc podtlak Vás velmi příjemné vzruší a naladí na další hrátky. Váš partner bude opravdu mile překvapen!

Trocha inspirace na závěr

Pokud hledáte inspiraci, co vše lze s pumpičkami pro ženy dělat zkuste navštívit např. stránku girlspumptoo, kde zjistíte jak správně tyto hračky používat a co vše s nimi můžete dělat - fantazii se meze nekladou.

7.9.2010
Autor: Kircan
Hodnocení: 307 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 152
Zobrazeno: 65512x

Vhodné zboží pro tento článek

Vakuová pumpa na klitoris s vibrací
Vakuová pumpa na klitoris s vibrací

685Kč
Pumpa na klitoris s vibrací
Pumpa na klitoris s vibrací

645Kč

Co si o tom myslíte?

# jarka: (11.08.2012 11:41:14) Reagovat

nedari se mi balonkem mackat jelikoz po par mackani balonku zustane balonek jako by vysaty a pumpa na me vagine prestane sat a pomalu se to spis uvolnuje .mela jsem ji pod tlakem temer 20min.ale bohuzel to nemelo zadny efekt.co stim mama udelat diky

# Z: (30.05.2014 10:56:24) Reagovat

ano to samé je i u mne že balonek zustane prazdny a podtlak je slabý efekt žadny

# Flip: (31.05.2014 18:53:50) Reagovat

Kupte si model ne s balonkem ale s pistolí Balonek je slabý, k ničemu.

# S: (05.08.2014 22:17:53) Reagovat

doporučuji až bude balonek prázdný dofouknout pusou

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.