• facebook
  • twitter
  • rss

Sexy panny

Jedná se o super hračku, která je určená hlavě pro ty co mají rádi celou škálu různých sexuálních podnětů při sexu, které jsou i při normálním sexu s partnerem. Tyto sexuální pomůcky narozdíl od ostatních jako dilda, nebo vagíny nejsou pouze částí lidského těla. Panny imitují celé lidské tělo se všemi charakteristickými rysy včetně obličeje, otvorů (vagína, anál, pusa) nebo penisu.

Trocha historie

Sexy panny nejsou novodobým výmyslem, pokud je tedy neporovnáváme s vibrátory, nebo análními kolíky.

První sexy panny byly sešity z hadrů. Tyto hračky byly především používány námořníky. Moderní sexy panny tak jak je známe dnes byly prvně vytvořeny v 30. letech 19. století Němci a Japonci. V Německu byly panny vyvinuty jako součást armádního projektu. V Japonsku byly vyvinuty pro námořníky. V obou případech sloužily k sexuálnímu uspokojení mužů, kteří byly dlouhodobě odděleni od společnosti a neměli jinou možnost sexuálního vyžití.

Typy a materiály

Nafukovací panny pro muže a ženy mohou být vyrobeny z různých materiálů. Samozřejmě materiál se vždy promítne do ceny.

Gumové, vinylové nafukovací panny

Největší výhoda vinylu je ohebnost, pružnost a měkkost. Tyto materiály vypadají a na dotek připomínají lidskou kůži. Vinyl je velmi levný, takže ceny takových hraček se mohou pohybovat od pár korun a být přístupné komukoli.

Guma je také dost měkká a ohebná, ale je pórovatá, takže údržba je složitější. K efektivnímu a snazšímu čištění použijte speciální čistící prostředky na erotické hračky. Většina pan vyrobených z vinylu, nebo gumy je nafukovacích.

Latexové panny

Tyto panny nejsou nafukovací a jsou dražší než gumové, nebo vinylové. Mají plastovou hlavu, skleněné oči a skutečně tvarované ruce a nohy. Některé části takové panny jsou plněny vodou. Latexové panny jsou měkké, podobné skutečnému tělu a ne tak extrémně drahé. Největší nevýhodou je, že někteří lidé jsou alergičtí na latex. Nekupujte si latexovou pannu pokud jste někdy měli alergii na latexový kondom.

Silikonové panny

Jsou velmi realistické. Jsou vyráběny s materiálů podobných kůži s napodobeninou, nebo dokonce skutečnými vlasy. Většina takových pan má kovovou kostru s ohebnými klouby a díky tomu jsou pozicovatelné do všech poloh co si jen umíte představit. Silikonové panny jsou těžší než nafukovací, ale stále jsou lehčí než skutečné tělo. Jediná nevýhoda silikonových pan je jejich velmi vysoká cena.

Vibrační panny

Tyto panny mají v sobě zabudované vibrační části. Většinou mají vyjímatelný modul, který tvoří vibrace. Tyto panny jsou skoro lepší než skutečná partnerka, protože skutečná žena nemá vibrující anál, vagínu a ústa. Při sexu s takovou hračkou je prožitek muže velmi vysoký díky úžasným vibracím, pulzacím, a zesilování.
Sexy vibrační muži mají většinou vibrující jazyk a penis.

Mluvící panny

Tyto panny při milování mluví. Jsou navrčeny pro ty co mají rádi vzdechy, sténání a sexy řeči. S touto pannu se nikdy nebudete cítit osaměle, pokud zrovna nemáte partnera.

15.5.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 256 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 155
Zobrazeno: 30761x

Vhodné zboží pro tento článek

Lolitka
Lolitka

450Kč
Nafukovací panna - Pamela
Nafukovací panna - Pamela

832Kč
Foxy Roxy
Foxy Roxy

892Kč

Co si o tom myslíte?

# Ondra: (25.02.2011 22:04:04) Reagovat

Kde se,ale takove anci daji koupit? V Sexshopech moc velkej vyber pann neni. Konkretne by me zajimali Ty silikonove a mluvici panny.

# Admin: (26.02.2011 10:32:30) Reagovat

Chvíli je bylo možné koupit i v našem E-shopu http://www.polohy.cz/obchod/ ale prodávaly se málo, a navíc byl problém s jejich dodávkou, takže došlo k jejich odstranění.

# JARDA: (04.04.2011 13:52:11) Reagovat

CHTEL BYCH SEHNAT REALISTICKOU GUMOVOU PANU KTERA MA VLASY A OBLICEJ JAKO OPRAVDOVA ZENA MAM ZAJEM O BLONDYNU V ZIVOTNI VELIKOSTI V SEXSOPECH MAJI JEN TY NAFUKOVACI KRESLENE A PO JE TO Z NEJAKEHO PVC A LEHCE SE PROTRHNE MUZETE ME NAPSAT KDE BYCH JI MOHL SEHNAT?

# Longest: (05.04.2011 09:53:36) Reagovat

Tady si můžete nakonfigurovat klidně Pamelu... ale za 100 000, nebo se spokojte s namalovanym obličejem a gumou za pár stovek...
http://www.polohy.cz/pruvodce/rady-tipy/real-doll-dokonala-umela-zena.html

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.