• facebook
  • twitter
  • rss

Recenze vibrační prdelky Flashlight Pleasure Tube

Recenze vibrační prdelky Flashlight Pleasure Tube

Koupit

Dnes se spolu zaměříme a celkově zhodnotíme vibrační prdelku Flashlight Pleasure Tube.

Vřele mohu doporučit všem zástupcům mužského pohlaví - troufám si napsat, že je skoro lepší než-li je samotný originál, tedy zadeček - ať pevný dámský, který tato vynikající erotická pomůcka připomíná, či svalnatý pánský. Nutno tuto skutečnost hned na začátek podotknout a to ačkoli jsem sama zástupkyní "něžnějšího" pohlaví.

Vibrační zadeček Flashlight Pleasure Tube na mě hned od samého začátku udělal skvělý dojem - jak po vizuální stránce, tak na i na "omak".

Po vizuální stránce mně nejvíce překvapila určitá "diskrétnost" , kterou zadeček působí - vypadá totiž jako baterka, kterou si berou "čundráci" pod stan - skvělá "kamufláž" pro mladší hochy, kteří mají maminky "průzkumnice" :o) - která maminka by svého milovaného syna, chcete-li, "podezřívala" z toho, že právě ona nevinně vypadající baterka je po otočení krytky a jejím otevření nástrojem vedoucím k neskonalé slasti? Co se týče již shora zmiňovaného "omaku", tak informace, kterou již znáte z našeho popisu, a to že je prdelka vyrobena z velice příjemného materiálu, připomínající lidskou kůži, což musím opět podotknout, vám mohu zaručit, že ženu s tak hladkým pozadím byste jen těžko hledali, a který muž nerad hladké pevné sexy pozadí? Po vyzkoušení partnerem, jakožto zástupcem mužského elementu, ještě stojí za zmínku, že ačkoli vaše mužství pevně obepíná, je, při použití lubrikačního gelu na vodní bázi, uvnitř také neuvěřitelně hladká a neuvěřitelný zážitek Vám také budou působit vibrace.

Vibrační prdelka Flashlight Pleasure Tube je prostě vaše dokonalá "vibrační anální milenka" - nikdy vám neřekne ne, vždy bude připravena pro vniknutí vašeho mužství, a to ať je vaše chlouba menších či větších rozměrů, vždy bude dokonale hladká a bez nevzhledných pupínečků od zarůstajících chloupků, což se nám ženám při holení zadečku prostě stává, příjemně vibruje, je diskrétní a praktická.

Závěrem již jen snad jedna dobrá rada, kterou nutno ještě zmínit - vibrační prdelku Flashlight Pleasure Tube je vždy nutné používat společně s lubrikačním gelem na vodní bázi, abyste předešel případné bolesti či poranění, což by mohlo být velice nepříjemné...

Náš vzkaz pro pány zní: "Zakupte si vibrační prdelku Flashlight Pleasure Tube - jistě nebudete litovat a užívejte si anální rozkoš, kterou ještě výborně umocňují vibrace, kdekoli a kdykoli Vás napadne..." A pro pány čundráky" doporučení - určitě si vezměte svoji vibrační prdelku pod stan - sice Vám moc neposvítí, ale večery, obzvláště ty letní, prostě svádějí ke hříchu a pokud není "po ruce" Váš sexy originál, tak náš vibrační zadeček skvěle poslouží a Vám se bude po rozkoši, kterou Vám vibrační zadeček poskytne jistě krásně spát.

A abych nezapomněla, tak tu mám také vzkaz pro dámy: "Překvapte svého partnera či manžela neobvyklým erotickým dárečkem, jistě jím nepohrdne, a Vy se staňte chápavou milenkou, která dokáže muže nejen svést, ale i krásně "zaskočit" svou vynalézavostí, experimentujte a vyžeňte nudu a stereotyp z Vaší ložnice. Prdelka Flashlight Pleasure Tube do ní prostě patří, partner ji bude milovat a Vy, pokud zrovna nepatříte mezi vyznavačky análního sexu, za ni budete vděčny.

Koupit

2.9.2010
Autor: Niobe
Hodnocení: 331 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 167
Zobrazeno: 17541x

Vhodné zboží pro tento článek

Vibrační vagína - tělo
Vibrační vagína - tělo

1003Kč
Vibrační vagina - Hannah
Vibrační vagina - Hannah

632Kč
Flashlight Plasure Tube
Flashlight Plasure Tube

953Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.