• facebook
  • twitter
  • rss

RealDoll - Dokonalá žena

RealDoll - Dokonalá žena

Do našeho obchodu bylo naskladněno několik kusů asi té nejdokonalejší erotické pomůcky co jsem kdy viděl. V originále se jedná se o takzvanou RealDoll, volně přeloženo Reálnou pannu.

Je opravdu dokonalá

Realdoll

Nejedná se o žádný nafukovací balónek v podobě nafukovací panny, ani torza částí ženského těla, ale o skutečnou celou sochu ženy se vším co od ní můžete jen očekávat. Není sice z masa a kostí, ale použitý materiál (jemný silikon) je velmi příjemný a realistický jak na dotek, tak při pohybech.

Má reálný obličej, vlasy, oči otevírací a zavírací ústa včetně zubů a jazyka. Vše je vyrobeno ze silikonu, takže se nemusíte obávat toho, že se poraníte například o tvrdé zuby, ale zároveň jsou jednotlivé části vyrobeny z různě tuhých druhů silikonů, takže například zuby jsou tvrdší, než rty a jazyk. Prostě podobnost je naprosto dokonalá.

Dokonce se i dodává bez vibrací, copak jste už viděli ženu, které vibruje vagína?

Podrží ve všech polohách

Panu si můžete nastavit téměř do jakékoliv polohy, protože má skutečné klouby, tam kde klouby má mít, takže si jí můžete ohnout, prohnout, rozkročit a nastavit přesně tak, jak potřebujete a ona bude držet a neuhne, ať se rozhodnete, že máte chuť na kteroukoliv z jejích tří dírek. K tomu jí pomáhá i její nemalá hmotnost (skoro 30kg), což navozuje pocit skutečného sexu a přirážení, což u nafukovací panny nezažijete.

Není to žádné peříčko

To že na ní nesmíte používat nic ostrého vám je doufám jasné, ale jinak si to s ní můžete rozdat opravdu tvrdě. Neodmítne deep throat, anál, vaginální sex, ani sex mezi prsa. Nastříkat jí můžete kam chcete, jen z vlasů se to poté hůř dostává. Ani těžší váhy se nemusejí bát, unese totiž zatížení až 190 kg!

Náš zákazník, náš pán

Dle hesla všech obchodníků, si můžete říct, o co máte zájem, blond, brunetka, zrzka, velká prsa, malá prsa, asiatky, černošky, nic není problém. A pokud vás rajcuje něco trochu jiného, není důvod jí nenavlíci do sexy oblečků (které jsou samozřejmě v ceně), nebo ji svázat k posteli!

Stále je to žena a má chyby

Snad jste si nemysleli, že nebude mít žádnou chybu! Žádná žena není dokonalá a to ani ta umělá! Sice vám do ničeho nebude kecat (tedy pokud si nekoupíte tu ukecanou verzi), podrží vám kdykoliv a jakkoliv, ale má i své nevýhody.

Nemaže - naprosto očekávaný fakt, ale když to na vás najednou přijde, tak je opruz hledat honem gel, pokud jí ho nedáte chytře do kapsy, takže jej budete mít při svlékání hned při ruce.

Horší manipulace - jelikož váží skoro 30 kg, manipulace s ní není pro žádné slabochy, zejména v okamžiku kdy si jí chcete osprchovat. Sice má vyjímatelné všechny otvory kuli pohodlnému čištění, ale pokud jí postříkáte naprosto nekontrolovaně, nezbyde vám nic jiného než sprcha. Na druhou stranu společná sprcha s ní je velmi nebezpečná a troufám si tvrdit, že i když budete zrovna po sexu, tak v okamžiku kdy jí budete omývat, neodoláte a dáte si ve sprše druhé číslo.

Stane se členem domácnosti - nejedná se o žádného drobečka, panny mají přes 150 cm a to jen tak někde do skříně neschováte. A návštěvám se jejich přítomnost na gauči vysvětluje dost špatně...

Manželky na ně žárlí - i když nám ženy říkají, že na jejich vibrátory, které jsou o ceťák širší a 5cm delší nemusíme žárlit a že náš penis jim plně stačí, tak přítomnost této druhé byť umělé ženy nesou velice špatně!

Neuvaří - neuvaří, neuklidí, nevypere, nevyžehlí ...

Nepokecá si - I když se velmi rychle stane součástí vaší domácnosti a zaručeně si s ní budete povídat, ona vám neodpoví, na což se dá rychle zvyknout ;). Na druhou stranu při sexu hubu nezavře a heká jak o život (naštěstí se to dá vypnout).

Cena - Poslední nevýhodou je určitě cena, která je opravdu vysoká, na druhou stranu normální cena v Americe je okolo 100 tisíc, zatím co v našem obchodě ji můžete pořídit už za 20-30 tisíc. No a schválně se podívejte, kolik vás stojí vaše přítelkyně nebo žena za rok a zjistíte, že se furt vyplatí!

17.9.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 297 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 162
Zobrazeno: 151731x

Vhodné zboží pro tento článek

Masturbační párek - Sausage orál hard
Masturbační párek - Sausage orál hard

599Kč
Masturbační párek - Sausage orál soft
Masturbační párek - Sausage orál soft

599Kč
Masturbační párek - Sausage vagína soft
Masturbační párek - Sausage vagína soft

599Kč

Co si o tom myslíte?

# Lukas: (29.12.2011 09:17:54) Reagovat

dobry den urcite bude super.mate jeste na sklade silikonovou pannu

# Peter: (16.09.2012 11:35:39) Reagovat

Dobry den je táto ponuka ešte aktuálna?
A aké sú presne ceny a možnosti viskladat si ju?

# Admin: (20.12.2012 12:13:20) Reagovat

Bohužel dodavaetl těchto levných pan za 20tis. je již nemá v nabídce, takže jedinou variantou jsou originální panny za oněch 100tis. od realdoll.com

# F: (20.12.2012 15:20:52) Reagovat

Je to sice drahé, ale i tak nevidím v nabídce nic, nechápu. Ani u vás, ani v dalších našich obchodech. Sto litrů je sice hodně, ale je to zajímavost. Nafukovačka za 10 je sice cenově OK, jenže už jen vypadá jako klund, co s tím ...

# Admin: (20.12.2012 18:19:14) Reagovat

Jak říkáte, je to super příležitost... vemte mega kupte 9 pann a rozjeďte to...

# F: (20.12.2012 19:22:15) Reagovat

Ano, i jsem o tom uvažoval, jen si říkám, proč to sakra ale nikdo neudělal? Proč obchody z tohoto segmentu nabízejí spoustu krámů, ale tohle nikdo ani na objednávku? Někde je háček?

# Admin: (31.12.2012 11:43:12) Reagovat

Asi jen v té ceně...

# lakecot: (21.06.2013 17:22:34) Reagovat

je ke koupi RealDoll a za kolik, dodací lhůta, možnosti při objednávce, jak má vypadat atd. Díky

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.