• facebook
  • twitter
  • rss

Proč používat dildo

Pravděpodobně nejpopulárnější hračka – dildo, nabízí vám jen těžko uvěřitelné uspokojení, které jste možné ještě nezažila. Abychom zbořili mýtus, že dildo je poměrně nový vynález, tak bychom vás chtěli ubezpečit o tom, že byl používán již za časů starodávného Řecka a Říma byl tento přístroj používán k demonstraci různých rituálů. Dildo byl symbolem plodnosti a dívka jím byla "pasována" ženou.

Zdraví

Dildo je opravdovým pomocníkem pro muže, kteří trpí předčasnou ejakulací. Toto platí zejména pro partnerky, kterým trvá trošku déle aby dosáhly orgasmu. Jako výsledek neschopnosti dosáhnout orgasmu můžou být i různé gynekologické problémy. Už to je jeden z důvodů proč dildo je skvělý nastolovač harmonie pro ty, kteří ho používají jako posilovač vaginálního svalstva. Ženy které právě prožívají menopauzu můžou přijít na to, že dildo je skvělý pomocník jak překonat climacterální problémy. Muži, kteří mají problémy s erekcí můžou přijít na to, že dildo jim pomáhá přivodit větší rozkoš – při správném postoji dildo dráždí prostatu.
Dildo je prostě nástrojem, který vám sex zcela určitě zpestří.

Masturbace

Lidé si myslí, že masturbace je jediný způsob jak používat dilda, ale hodně se mýlí. Některé ženy vzrušuje už jen používání nehybného dilda, které zaplní vagínu. Jiné doplňují používání dilda spolu s prsty a klitorální stimulací pomocí vibrátoru.

Lesbičky

Všechny možné druhy od přivazujících až po dvoustranné dilda jsou s oblibou používány lesbičkami.

Transsexuálové

Někteří Transsexuálové používají vzhledově speciálně designovaná dilda jako náhražku penisu.

Možnost mnohonásobného zasunutí

Možnost dildo zasunout do vagíny a análního otvoru zároveň, anebo můžete nechat vašeho partnera, ať vám penis zasune do pochvy a dildo do análního otvoru a vzrušuje vás oběma zároveň.

Orální sex

Orální stimulace dilda se podobá orálnímu sexu a dává vám možnost buď předvést vašemu partnerovi co s ním budete provádět, nebo můžete kombinovat.

Prohození si rolí

Prohození si rolí vám dává jedinečnou příležitost jak zjistit jak váš partner prožívá orgasmus a zároveň můžete zjistit pár tipů, které vám umožní abyste mu poskytli co největší potěšení.

Milování

Dildo vám dává volné ruce při hraní si, zvyšování vzrušení, můžete si hrát s pocitem, že se milujete s několika partnery. Zatímco váš partner si hraje s vašimi bradavkami, hladí vás po stehnech, nebo jiných vámi oblíbených partií, vy si zatím můžete pohrávat s dildem.

Smyslová stimulace

Dildo je zajímavé i vzhledově – různost barev, velikostí, tvarů prstě vše co si jen vaše představivost vymyslí. Některé se rozsvítí jako žárovka, jiné imitují ejakulaci a další vás rozhodně nenechají chladnou s jejich "výrůstky". Nikdy nebudete mít stejnou příležitost otáčet, kroutit a vůbec různě mačkat penis vašeho partnera aniž byste přemýšleli nad tím, jestli mu neubližujete.

Ještě pořád nejste rozhodnuti a přemýšlíte jestli má cenu si dildo koupit? Naše rada je, kupte si to nejlevnější a poznáte sama jeho výhody.

18.2.2008
Autor: CloudySky
Hodnocení: 174 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 106
Zobrazeno: 10033x

Vhodné zboží pro tento článek

Mister Perfect
Mister Perfect

476Kč
Dildo Cally
Dildo Cally

460Kč
Gelové dildo s přísavkou - růžové
Gelové dildo s přísavkou - růžové

730Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.