• facebook
  • twitter
  • rss

Nebojte se sexuálních hraček

Jste skvělý milenec, sexuální život vám funguje a bojíte se, že erotické hračky by váš sexuální život mohly ohrozit? Je vám některá z následujících otázek povědomá?

Asi jí nejsem dost dobrý

Sexuální hračky nejsou vaše náhrada. Nepolíbí, nepošeptají sladké hlouposti, neobejmou, nerozzuří a rozhodně v tom nejhorším případě nevynesou odpadky. K erotickým hračkám není emocionální vztah. Pouze doplňují sex! O sexuálních hračkách přemýšlejte jako o vylepšováku navrženém speciálně pro vaší rozkoš. Nakonec čím více cest k orgasmu partnera/ky najdete, tím vášnivější budete milenec a o to více vás to vzruší.

Pokud začneme se sexuálníma hračkami, bude mě stále chtít?

Lidé jsou uzpůsobeni k sexu, erotické hračky jsou navrženy k předehře, zábavě a nebo rozšíření vašich sexuálních možností. Takže odpověď logicky musí znít ano. A nyní vás bude chtít asi ještě více!

Cítím se trapně, stydím se přinést sexuální hračku do postele

Ano, rozkoš a vibrace dalšího objektu s vámi v posteli mohou být ze začátku trochu neobvyklé, to ale neznamená nic nepatřičného. Co ale rozhodně není dobré je přinést erotickou hračku do postele aniž by jste to konzultovali s přítelem/kyní. Naopak nenásilné povídání v kombinací s lahví vína a pár svíčkami pravděpodobně podpoří váš původní záměr.

Na erotických hračkách není nic úchylného, nebo nedůstojného. Záleží pouze na vás co se vám líbí a to můžete zjistit až tehdy, když to vyzkoušíte. Pokud se vám jakákoliv hračka nebude líbit, již nikdy to podruhé nemusíte zkoušet, naopak se o nové zážitky neochuzujte.

28.1.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 162 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 101
Zobrazeno: 6094x

Vhodné zboží pro tento článek

Geisha Hiroko - Box
Geisha Hiroko - Box

1540Kč
Sada - VV - purple
Sada - VV - purple

471Kč
Luxusní 4dílná sada
Luxusní 4dílná sada

1213Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.