• facebook
  • twitter
  • rss

Návleky a nástavce na penis

Návleky a nástavce na penis

Chcete udělat váš sex více zajímavý? Chcete zvýšit váš i partnerčin prožitek? Neexistuje nic snazšího. Návleky a nástavce jsou navrženy přesně k tomuto účelu. Vyberte si nějaký a užijte si úžasný sex!

Návleky a nástavce jsou mužská erotická pomůcka, která se nasazuje na penis za účelem prodloužení a rozšíření penisu, nebo za účelem přidání dráždivých prvků na penis které si užijí oba partneři bez ohledu na to zda to je muž a žena, nebo dva muži.

Proč používat návleky a nástavce na penis?

Z několika různých důvodů:

K zvětšení tloušťky, nebo délky penisu

Tento důvod volí muži s menším, nebo úzkým penisem, kteří jej chtějí zesílit, nebo zvětšit.

Docílit většího vnitřního dráždění partnerky (partnera)

Díky výstupkům a drážkám na návlecích dochází k silnějšímu tření a dráždění uvnitř partnerky (partnera). Lze si to představit jako drážkovaný kondom, ale s mnohem MNOHEM většími drážkami, nebo výstupky. Dále nástavce mohou mít zabudovány vibrace, což opět značně zesiluje prožitek obou partnerů.

K posílení erekce

Návlek, nebo nástavec zároveň působí jako kroužky na penis a tak zaškrcuje nahromaděnou krev v penisu a tím zajišťuje delší a silnější erekci a sexuální výdrž.

Typu nástavců a návleků na penis

Existuje velké množství druhů které můžete použít a ze kterých si můžete vybírat. Vaše volba pravděpodobně bude záležet na přáních a potřebách.

Základní návleky a nástavce na penis

Většinou mají válcovitý tvar a nasazují se na penis, podobně jako kondom. Jsou navrženy především pro zvětšení a zesílení penisu. Většinou nejsou texturované ani nemají vibrace. Hodí se pro ty kteří chtějí svůj penis rychle a jednoduše zesílit a prodloužit bez dalších přídavných stimulací.

Texturované návleky a nástavce

Návleky a nástavce se dodávají v nepřeberném množství vzorů a tvarů, s výstupky, drážkami atd... Tyto erotické pomůcky jsou vhodné především pro ty, co chtějí přidat další stimulaci do jejich sexuálních hrátek.

Vibrační nástavce a návleky

Tyto nástavce a návleky obsahují vibrační jednotku zajišťující příjemné vibrace pro oba partnery. Některé mají klitorální dráždiče, který masíruje klitoris při styku. Většinou jsou multirychlostní a snadno ovladatelné, takže si každý může zvolit rychlost dle jeho představ. Je to nejlepší volba pro páry, kdy žena potřebuje přídavnou klitorální stimulaci k dosažení orgasmu.

Jak návleky a nástavce používat?

Použití je velice jednoduché. Návleky a nástavce se nasazují na ztopořený penis. Poté je vhodné aplikovat lubrikant na penis i na vstup do návleku. Lubrikantu nesmí být moc, jinak bude návlek sklouzávat. Poté natáhněte návlek na penis až ke kořenu penisu. To je vše.

Doporučujeme použít nějaký lubrikant i na povrchu návleku před zahájením sexuálního styku. Erotické pomůcky narozdíl od penisu nemají svou přirozenou lubrikaci a proto před průnikem použijte lubrikační gel založený na vodní bázi. Olejový lubrikant by mohl některé materiály poškodit.

Materiály

Návleky a nástavce jsou většinou vyrobeny z velmi pružných a poddajných materiálů, jako je silikon a gel. Každý z materiálů má svá pro a proti. Více o různých materiálech a jejich vlastnostech.

Objevte nový svět erotických pomůcek navržených přesně pro vaše potřeby!

21.10.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 268 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 119
Zobrazeno: 25041x

Vhodné zboží pro tento článek

Clitofing - návleky na prsty
Clitofing - návleky na prsty

99Kč
Návlek na prst
Návlek na prst

199Kč
Návlek na penis
Návlek na penis

199Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.