• facebook
  • twitter
  • rss

Nápadité intimní chvilky

S partnerem nebo partnerkou už to není to, co bývalo? Změny na vás ale číhají během celého života. Pravda, někdy jim musíte pomoci. A netřeba rovnou měnit vašeho dosavadního miláčka, abyste si zpestřili dobu intimních hrátek.

Nezapomeňte milovat sami sebe

Pokud chcete umět dobře rozdávat lásku, milujte především sami sebe. Firemním sloganem „Miluj sebe!“ se řídí i velmi úspěšná firma Fun Factory, dodávající na trh erotické pomůcky ve výjimečných designech. Pravou bouři vášní prožijete ve společnosti promyšlených tvarů, dodávajících tělu podráždění nejvyššího stupně. Výrobky mají originální design. Vlastně se už od pohledu na ně odreagujete a zbavíte všech zábran. Veselé modely se od jiných odlišují diametrálně, jsou zhotoveny ze speciálního zdravotního silikonu, čímž máte záruku stoprocentního hypoalergenního provedení. Oceníte odolnost a jednoduchou údržbu.

Jedinečná zábava jako součást vašeho života

Kvalitní vibrátor se přizpůsobí teplotě vašeho těla. Zábavu si dopřejte třeba s řadou vibrátorů opatřených praktickým kroužkem Magic touch. Díky kroužku vám půjde manipulace podle představ. Uvítáte podsvícené ovládání a nastavitelnost různých vibrací a rytmů. Každý vibrátor z Fun Factory G4 se stane vaším multifunkčním kamarádem s realistickou podobou a se schopností stimulovat klitoris a bod G. Druhy Tiger umí maximálně vzrušovat díky neotřelému tvaru. Další modely mají tvar mořského koníka a vybrat lze různé barevné kombinace. Zajímavé nakroucení připraví neobyčejné chvilky.

Nesmíme zapomenout ani na pány. Umělé vagíny Fleshlight se postarají o dokonalou masturbaci a trénování výdrže. Zhotovují se z vysoce kvalitního materiálu, takže po použití stačí vložku vyndat z pouzdra a opláchnout vodou. Zaměřte se hlavně na to, aby se vložky dobře usušily. Dohlédněte na neskladování ve vlhkém prostředí.

31.10.2016
Monika
Hodnocení: 203 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 120
Zobrazeno: 37317x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.