• facebook
  • twitter
  • rss

Mýty o vibrátorech

Mýty o vibrátorech

Vibrátory používají pouze ženy, nebo homosexuálové

Ženy používají vibrátory častěji než muži? 100x opakovaná pravda se stává pravdou… Muži používající vibrátor mohou pociťovat stejné prožitky jako pociťuj ženy. Muži experimentující s vibrátorem objevují jeho účinky například na bradavkách, penisu, nebo při análním použití při masírování prostaty. Nakonec existuje spousta vibrátorů určených přímo pro muže, takže si nemusíte půjčovat ten od partnerky! Muži jsou při použití vibrátoru vynalézavější než ženy.

Vibrator a dildo je to samé

Při pomyšlení na vibrátor, první co vás napadne je tvar penisu. Ve skutečnosti vibrátor nemusí být pouze věc určená k zasouvání. To je jen jeden z druhů vibrátorů. Existují například vibrační vajíčka, kuličky, motýlci, různá vibrační zvířátka, a mnoho dalších. Jsou lidé kteří nikdy vibrátor ani vnitřně nepoužili, protože vibrace ve vagíně nebo análu jim nezpůsobují takové potěšení jako například vibrace na klitorisu.

Používat vibrátor není bezpečné

Pokud dodržujete doporučené postupy údržby a čištění, s touto myšlenkou se vůbec nemusíte zabývat. Ani v případě kdy si vezmete váš nevodotěsný vibrátor do vany a dostane se voda do strojku, ani v tomto případě vám nehrozí úraz elektrickým proudem, protože v erotických pomůckách se používá velmi nízké napětí které ani nepocítíte, natož aby vás ohrozilo.

Vibrátory jsou pouze k masturbaci

Opět se jedná pouze o část pravdy, protože mnoho lidí neužívá erotické pomůcky pouze v případě osamocení, ale s jejich partnery. Objevují nové prožitky, nové možnosti v sexuálních hrátkách a nijak to nenarušuje jejich životy, ba naopak tomu sexuálnímu to výrazně napomáhá.

Používání vibrátoru znamená, že váš partner(ka) je neuspokojený s vámi

Pokud váš partnerský a sexuální život pokulhává, může na tom být něco pravdy a v tom případě je na čase si s partnerem o problémech promluvit. Nicméně častějším důvodem, který vede lidi nakupovat erotické hračky není neuspokojení. Tyto sexuální pomůcky velmi napomáhají odbourávat stereotyp v partnerství! Dělají váš sex barevnější a nezapomenutelnější.

Vibrátor může nahradit partnera

Vibrátor nikdy neřekne, že je unavený, bolí ho hlava, nebo že nemá náladu. Ale vibrátor vám nedá teplo domova, nepohladí, neobejme a nebude vám šeptat sladké hlouposti před nebo po sexuálních hrátkách.

Vibrátor mě může otupit

Neexistuje jediný důkaz o tom, že by vibrátor někdy někoho otupil! Právě naopak vibrátory pomáhají objevovat vaše vzrušivá zákoutí a některé se dokonce předepisují jako lékařská pomůcka.

14.3.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 185 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 107
Zobrazeno: 7410x

Vhodné zboží pro tento článek

Mini 4
Mini 4

126Kč
Růžový střelec
Růžový střelec

348Kč
Červená štika
Červená štika

271Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.