• facebook
  • twitter
  • rss

Mýty o dildech

Mýty o dildech

Lidé kteří používají dildo jsou divní

Pravděpodobně nejčastější představa panující ve společnosti o lidech, kteří používají dilda či jiné hračky je, že jsou všechno jenom ne normální. Ve společnosti se říká, že jenom podivíni a blázni používají dilda... Myslím, že přečtení těchto řádků vás dostatečně navnadilo k menšímu průzkumu. Ani nemusíte hledat dlouho a zjistíte, že ne malé procento lidí dilda používá. Používání dilda je čistě jen o prozkoumávání dalších možností vzrušení a hraní, není to žádná "abnormalita".

Dildo se používá pouze pro masturbaci

Všechny druhy dild slouží k tomu, aby zvyšovali vaše potěšení, nezáleží na tom, jestli je používáte pro masturbaci a ani na tom jaké pohlaví je používá. Nápad hraní si s dildem před někým vás může trošku vyděsit, ale věřte tomu, že partnera pěkně navnadíte, když mu dildem ukážete co byste ráda, aby s vámi dělal...

Všechny druhy dild jsou stejné

Představa, že dildo je navrženo ve tvaru penisu je pravda. Ale na druhou stranu nikdy nenajdete dva stejné typy, styly a barvy penisů u mužů. V dnešní době jsou sexuální hračky mnohem dál než „jen“ v dodržování velikosti penisu, můžete najít nepřeberné množství nabídek a vy máte jedinečnou příležitost si vybrat ten, co vám nejvíce vyhovuje.

Dildo nahradí penis

Ano, dildo je skvělé, barevné, apod. Při správné údržbě ani nebude přenašeč pohlavních nemocí, ale na druhou stranu vás za chladných nocí neobejme a ani vám nebude šeptat sladké nesmysly do ouška.

Připínací dilda používají pouze lesbičky

Připínací dilda jsou zcela určitě velmi vhodnou pomůckou pro imitaci pohlavního aktu a proto jsou tak oblíbená právě lesbičkami. Ale není oblíbený pouze lesbičkami, stejně tak ho velmi rádi používají hetero páry, bisexuálové, gayové a vůbec kdokoliv kdo má náladu připínací dildo použít. Použití jakéhokoliv didla záleží jen a jen na vašich osobních bariérách a sexuální představivosti. Nikdy nepřijdete na to, jestli se vám použití toho či onoho dilda líbí nebo ne pokud ho nevyzkoušíte.

Když muž použije dildo tak je to gay

Mnoho mužů se bojí použít dildo a to z jednoho prostého důvodu, aby nebyli nařčeni z toho, že jsou gayové. Toto je absolutní nepravda, sexuální preference se liší osobnost od osobnosti tak, že mohou být limitovány pouze vašimi schopnostmi.

Pokud navrhnu partnerovi použít dildo, může si myslet, že se mi sex s ním nelíbí

Pokud jste se rozhodli rozšířit, nebo obohatit vaše sexuální zážitky může vás napadnout, jestli s tím partner bude souhlasit. V tomto případě bych vám doporučila si s ním/ní otevřeně promluvit o vašich obavách, očekáváních ještě dříve než si novou hračku pořídíte. Chcete aby se to líbilo vám oběma, tak je důležité aby si to nevzal osobně, nebo jiný podobný nesmysl. Netlačte na něj/ní, dejte si prostor abyste tu „věc“ v klidu přijali a pak můžete spolu objevovat krásy hraní si :-)

19.2.2008
Autor: CloudySky
Hodnocení: 225 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 120
Zobrazeno: 7612x

Vhodné zboží pro tento článek

Dildo John
Dildo John

535Kč
Dildo Cally
Dildo Cally

460Kč
Realistický vibrátor Stuart
Realistický vibrátor Stuart

895Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.