• facebook
  • twitter
  • rss

Mužské sexy prádlo

Dobře zvolené prádlo může znamenat více než si dovedete představit. Zaprvé je velice pohodlné, zadruhé je vyrobeno z kvalitních materiálů zajišťujících sexuální zdraví. Zabraňují prochladnutí i přehřívání.

Kromě toho všeho pěkné prádlo působí přitažlivě. Pokud si myslíte, že pouze ženské prádlo funguje jako stimulátor, tak to jste na omylu. Tento druh prádla, speciálně tanga a stringy světlých barev ozdobených zajímavými částmi vzbudí ve vaší partnerce nečekané touhy.

Některé jsou navrženy ke každodennímu užití, jiné k příležitostnému. Doporučujeme mít více než jedny k pokrytí všech možných příležitostí a situací.

Boxerky a trenky

Jedná se o nejpopulárnější a nejpříjemnější model. Je perfektní ke každodennímu použití pod svršky. Tento druh prádla můžete ukázat bez obav kdekoliv.

Málokteré ovšem vypadají opravu sexy, pokud nejste zrovna kulturista ve vrcholné formě. Na nošení toho prádla není nic špatného a rozhodně to nebrání sexuálnímu vyžití, ale pokud máte čas a očekáváte vášnivou noc, doporučujeme přeci jen něco více sexy.

Tanga a slipy

Tento druh již vypadá sexy. Ve skutečnosti nahý muž vždy vypadá lépe pokud má své pohlavní orgány zakryté.

Častěji se používají jako sexy prádlo, než jako spodní prádlo pro běžné použití a vejdou se hravě do kapsy. U tang se jedná se o trojúhelník s provázky často působí jako obleček pro striptéra. Objednejte si nějaké a zkuste zatančit přítelkyni!

Sexy spodní prádlo

Tento druh oblečení je pro opravdu žhavé milovníky. Rozličnost je velice velká, takže je velice těžké je popisovat. Vyrábějí se z krajek, saténu a podobných materiálů často velice průhledných. Působí velice přitažlivě, i když nejdříve doporučujeme použít holící strojek. Nebojte se a experimentujte.

Materiál

Tanga, boxerky, trenky a slipy jsou nejčastěji z kotonu, občas namíchaných s vlnou a lykrou. Dále je používán satén krajky a různé jiné sexy avelice příjemné materiály nejen na dotek.

Velikost

Nikdy nenoste velikost, ve které se cítíte nepohodlně. V opačném případě to nebude příjemné pro vás a tento pocit přenesete to i na vaší partnerku. Musíte se cítit maximálně pohodlně a pak si to teprve můžete užít. Velmi těsné prádlo může zabraňovat krevnímu oběhu v pohlavních orgánech, což rozhodně není žádoucí.

Dobře zvolená velikost vám zajistí nejen fyzickou, ale i psychickou pohodu a připraví vaší partnerku do stavu kdy to z vás bude chtít servat!

Hlasujte v anketě, o oblibě spodního prádla.

4.12.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 252 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 117
Zobrazeno: 12183x

Vhodné zboží pro tento článek

Tanga čert
Tanga čert

290Kč
Tanga brouček
Tanga brouček

292Kč
Tanga dáreček
Tanga dáreček

292Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.