• facebook
  • twitter
  • rss

Mužské hračky pro ženskou rozkoš

Mužské hračky pro ženskou rozkoš

Napříč velkým množstvím sexuálních pomůcek navržených k zpříjemnění vašeho sexuálního života, existují i takové, které jsou určeny výhradně pro muže, ale rozkoš způsobují především ženám. Hračka, která pouze nezvyšuje mužův prožitek během masturbace? Přesně tak jedná se o takzvané vibrační kroužky.

Je známou věcí, že ženy potřebují více času k vzrušení a uspokojení než muži. U většiny mladých mužů stačí pouze pohled na nahou ženu a během chvíle jsou připraveni k sexuálnímu aktu. To stejné se bohužel nedá říci o ženách.

Ženy potřebují dlouhou předehru a dlouhý sexuální akt se závěrečným mazlením k plnému spokojení.

Bohužel ne všechny ženy jsou schopny dosáhnout pouze vaginálního orgasmu a většina z nich k uspokojení potřebuje dráždění klitorisu.

Kroužky pro ženskou rozkoš

Kroužky napomáhají k prodloužení sexu sami o sobě a vibrující nástavec pomáhá při stimulaci klitorisu.

Kroužky jsou pánské erotické pomůcky, které se nasazují na penis (většinou ke kořeni). Základní funkcí kroužku je zaškrtit penis a udržet v něm více krve a déle, což způsobuje delší a pevnější erekci. Pomocí kroužků lze opravdu dosáhnout snížení citlivosti a tím delšího sexuálního aktu.

Jak kroužky zesilují ženský prožitek?

Kroužky mohou být nošeny okolo šourku, penisu, nebo obojího. Vyrábí se z různých materiálů, nejčastěji silikonu, gelu a gumy, méně často potom z kovu a kůže.

Delší sexuální akt není jediná výhoda erekčního kroužku. Mnoho z nich mají na sobě přídavné vibrátory, které zpříjemňují pocity jak mužům, tak ženám.

Vibrační kroužky

Erekční kroužky s připnutým vibrátorem stimulují erotogenní zóny obou partnerů a tím zvyšují prožitek. Některé kroužky obsahují nástavce a dráždiče určené ke stimulaci klitorisu, jiné přímo malý vibrátor.

Dále existují kroužky určené ke stimulaci análu, což je pro mnoho žen velice příjemné, protože v okolí análního otvoru je spousta nervových zakončení a je velice citlivý.

Jak můžete vidět v našem internetovém obchodě, kroužky mohou mít mnoho podob a vzhledů a zažijete s nimi spousty legrace. Objednejte si některý z kroužků a překvapte svou přítelkyni! Oznamte jí, že pro ní máte zážitek který nikdy před tím nezažila! Dodržíte slovo a ona bude mít opravdu silný zážitek. ;)

Nástavce na penis

Nástavce na penis jsou další možností, která může zvýšit ženskou rozkoš. Stejně jako kroužky napomáhá ke zvýšení erekce, ale to není jejich hlavní výhoda. Podstatou je prodloužení a zesílení penisu, což zajisté ocení ženy, které mají rádi velký penis.

K čemu jsou nástavce na penis?

Existuje spousty druhů nástavců a každý trochu jinak podněcuje ženskou rozkoš. Jednoduše řečeno, nástavce penis prodlužují, zesilují, nebo oboje.
Nástavce s výstupky silně zevnitř stimulují ženskou pochvu.
Vibrační nástavce zvětšují penis a zároveň příjemně stimulují partnerku i vás.
Bod G nástavce jsou speciálně navrženy k dráždění bodu G při sexuálním aktu.

Používejte sexuální hračky k uspokojení partnerky a vše se vám mnohokrát vrátí!

29.9.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 206 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 109
Zobrazeno: 13371x

Vhodné zboží pro tento článek

Vibrační kroužek - fialový
Vibrační kroužek - fialový

398Kč
Sada vibračních kroužků - jednorázové
Sada vibračních kroužků - jednorázové

397Kč
Vibrační kroužek na klitoris
Vibrační kroužek na klitoris

327Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.