• facebook
  • twitter
  • rss

Masážní oleje

Erotické, nebo relaxační masáže se stávají obzvláště oblíbené a příjemné při použití masážních olejů. Masážní oleje umožňují velice lehké a kluzké pohyby rukou po pokožce při masáži a zároveň stimulují kožní buňky, které se stávají citlivější. Většina masážních olejů je založena na rostlinných olejích, které mají příznivé účinky na pokožku. Dále masážní oleje mohou obsahovat různé druhy vonných, nebo stimulačních přísad pro ještě větší prožitek.

Přírodní oleje

Přírodní rostlinné oleje obsahují léčivé látky a mohou být použité pouze sami o sobě. Nicméně v kombinaci s různými esenciálními přísadami může být jejich účinek mnohem příjemnější. Přírodní rostlinné oleje jsou skvělý zdroj živin a vitamínů jako A, D, E a nenasycených olejů. Dále obsahují mnoho složek, které napomáhají metabolismu a obnově kožních buněk. Přírodní oleje napomáhají lepšímu vstřebávání esenciálních olejů.

Esenciální oleje

Jedná se o výtažky z rostlin, jejich životní tekutina je extrahována pro nám velmi příjemné použití. Aroma a vlastnosti každého z esenciálních olejů jsou jedinečné, každý má vlastní léčivé účinky. To je hlavní důvod proč je přidávají v různém množství do masážních olejů.

Esenciální oleje jsou přírodní výtažky jejichž vypařování má velmi silné aromatické účinky. Chemické vlastnosti olejů se dostávají do těla skrz pokožku a krevní soustavou. Esenciální oleje zůstanou v těle tři až čtyři hodiny a urychlují proces čištění a samouzdravování až na několik týdnů.

Esenciální oleje mají zároveň velmi silné aromaterapeutické vlastnosti. Aroma cítíme díky drobným kapičkám které vdechujeme. Při doteku s receptory vyšlou signál do mozku. Velká část odejde z těla bez účinku, ale zbytek se prostřednictvím plic opět dostane do těla a krve.

Informace o vůni je zachycena částí mozku, která je zodpovědná za mnoho virtuálních vjemů jako mluvení, sexuální vzrušení, hlad a vůně. Stejně tak je zodpovědná za emoce a paměť. Aroma ovlivňuje hypothalamus, který řídí endokrin a nervový systém.

Jak vidíte, vůně masážních olejů velmi silně ovlivňuje vaší náladu a pohodu. Pro navození erotické atmosféry a postrčení partnera do sexuální nálady použijte aroma jako jasmín, ilang-ilang a růže.

Ve skutečnosti různé aroma působí různě na různé osoby. To stejné aroma může u někoho vyvolat nepřekonatelný pocit sexuální touhy a u někoho jiného nepříjemný smrad. Doufáme, že se vám podaří nalézt aroma vhodné pro vašeho partnera a vaše snaha nebude mít opačné účinky.

Ostatní přísady

Masážní oleje dále obsahují přísady, které dělají masáž příjemnější přesně dle různých požadavků. Některé jsou hřejivé jiné jsou jedlé atd..

Množství kombinací a chutí je opravdu velmi bohaté. Vyberte si nějaký a připravte partnerovi překvapení. Vytvořte romantickou a intimní atmosféru. Svíčky, polštářky, zapalte oheň v krbu - tyto věci dokonale doladí romantickou náladu. Nezapomeňte na pohodovou hudbu. Můžete použít i aromalampu, nebo vonné tyčinky.

Váš partner nikdy na takovou noc nezapomene a pro zvýšení rozkoše zkuste erotickou masáž. Nikdy nezapomene to aroma a vždy ho bude mít spojeno s vámi a nocí plnou vášně.

1.5.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 197 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 80
Zobrazeno: 5417x

Vhodné zboží pro tento článek

Luxusní koupelový olej Levandule - 250ml
Luxusní koupelový olej Levandule - 250ml

335Kč
Masážní olej Extáze - 100ml
Masážní olej Extáze - 100ml

363Kč
Masážní olej Jasmín - 100ml
Masážní olej Jasmín - 100ml

363Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.