• facebook
  • twitter
  • rss

Která z hraček je nejlepší

Která z hraček je nejlepší

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď! Stejně tak jako se někomu líbí blond a někomu černovlasá, tak úplně stejně je to i s erotickými pomůckami.

Asi nemá smysl si povídat o tom, že pro muže bude nejvhodnější erotická pomůcka určená primárně pro muže a stejně tak opak pro ženy.
Ne vždy to ale musí být pravidlem, protože erotické pomůcky velice často využívají páry při společných hrátkách a tak například s ženiným gumovým přítelem se do sytosti může vyřádit i partner ať již na sobě, nebo na partnerce.

Erotické pomůcky nejsou výjimkou a stejně tak jako například u vašeho počítače si občas postesknete po více paměti, nebo rychlejším procesoru, tak i u těchto hraček dříve nebo později zatoužíte po něčem novém, nebo jiném.

Pro začátečníky lze zcela jednoznačně doporučit vibrátor. A pro ty co jej již mají například erotické prádélko.

U erotických hraček platí pravidlo upřímnosti dvojnásob než u "obyčejného" sexu, protože hračka by především měla být zpříjemněním, zpestřením a rozhodně by neměla otravovat, nebo zraňovat (pokud k tomu není tedy primárně určena). Vždy mluvte s partnerem/partnerkou o tom co se vám líbí a jak se vám to líbí. Zaručuji vám mnohem, MNOHEM větší prožitek.

Tento článek bych uzavřel tím, že vám nejsem schopen doporučit hračku právě pro vás, protože jak již bylo řečeno, hraček je moc a vaše choutky se nemění jenom od jednotlivců, ale také i s časem.

Po tomto článku bude následovat představování různých druhů erotických pomůcek, které vám rozhodování doufám ulehčí.

15.2.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 226 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 137
Zobrazeno: 6658x

Vhodné zboží pro tento článek

Ejny
Ejny

299Kč
Sada - Mega Purple
Sada - Mega Purple

832Kč
Bublinkové tabletky do vany
Bublinkové tabletky do vany

315Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.