• facebook
  • twitter
  • rss

Kroužky na penis

Kroužky na penis

Kroužky na penis jsou v podstatě pánská erotická hračka, která se nasazuje na penis, většinou ke kořenu, aby udržel krev v penisu a tedy i erekci. To vede k většímu prokrvení a tím i pevnější erekci a větší citlivosti. Zároveň kroužky na penis pomáhají prodloužit soulož a oddálit orgasmus. Když už se dostanete k ejakulaci, orgasmus je mnohem silnější, díky prodlouženému sexu a protože je penis plný krve a tedy i citlivější.

Muži používají kroužky na penis k zpříjemnění masturbace, k prodloužení délky sexu, k omezení problémů s nedostatečnou erekcí a k zvýšení prožitku při orgasmu. Některé speciálně tvarované, nebo vibrující kroužky jsou příjemné pro oba partnery.

Kroužky na penis mohou být použity jak k sexu samotnému, tak i k masturbaci. Vyrábějí se jako různé typy z rozdílných materiálů a různých velikostech tak aby vyhovovali a aby si vybrali všichni. Před tím než se pro nějaký kroužek rozhodnete, přemýšlejte k čemu tuto sexuální hračku potřebujete. Výběr závisí hodně na očekávání a na základě toho je potřeba také učinit výběr.

Standardní kroužek na penis

Tento druh doporučujeme těm, kteří s kroužky začínají, protože je jednoduché tento druh nandat a sundat. Nemá žádné vedlejší funkce a skvěle poslouží těm kteří chtějí pevnější erekci, prodloužení výdrže při sexu a silnější orgasmus. Většina těchto sexuálních hraček jsou tvaru O nebo smyčky a mají účel zaškrtit krevní oběh v penisu.

Pro první použití doporučujeme stahovací kroužek. Jeho nasazení a sundání je velmi jednoduché. To vám zaručí tak dlouhé milování, jak jen si budete přát a zároveň vám to celý sex dostatečně zpříjemní.

Vibrační kroužky na penis

Veškeré vlastnosti a funkce jsou stejné, jako u standardního kroužku, ale tyto kroužky navíc vibrují a tím dokážou partnerku pořádně rozpálit. Typicky tyto kroužky mají na sobě připevněn vibrační ovál, který vytváří vibrace procházející celou hračkou. Vyzkoušejte vibrační kroužek, který vám pomůže s erekcí, prodlouží vaší výdrž, zpříjemní prožitek a navíc pomocí vibrací bude příjemně masírovat partnerčin klitoris.

Kroužky na penis s klitorálním dráždičem

K těmto kroužkům jsou připojeny speciální nástavce, které mají cíleně dráždit klitoris. Perfektně poslouží ženám, které mají problém s docílením orgasmu pouze poševním drážděním. Tyto kroužky umožňují párům téměř vše, zlepšení erekce, prodloužení sexu, zesílení orgasmu a dráždění klitorisu bez pomoci rukou.

Materiály

Kroužky na penis stejně jako většina ostatního zboží pro muže se vyrábí z velkého množství materiálů jako: kůže, silikon, gel, guma, kov a další. Každý z těchto materiálů má svá pro a proti. Údržba, skladování, životnost a v neposlední řadě cena. Přihlédnutím k těmto faktum a článkům napsaným dříve je rozhodnutí na vašich preferencích.
Pro více informací se podívejte zde

Dobré tipy

  1. Používáte-li kroužek na penis poprvé, vyzkoušejte nějaký který je jednoduché nandat a sundat. Jako takové, které mohou být nasazeny a sundány před erekcí, při erekci nebo při poloviční erekci. Preferujete-li kroužek který není moc přizpůsobivý, nasaďte jej dokud je váš penis měkký.
  2. Nikdy nepoužívejte kroužek na penis díle než 25min, při dlouhodobém trvalém užívání dochází k zaškrcení krve v penisu a po příliš dlouhé době může dojít k odumření tkání a následné amputaci vaší ozdoby!
  3. Nikdy neusněte s nasazeným kroužkem!!
  4. K nasazování a sundávání použijte lubrikačním gel
  5. Pokud se necítíte pohodlně, kroužek sundejte
  6. Nepoužívejte kroužky při problémech s krevním oběhem, při diabetu a pokud užíváte prášky na ředění krve (včetně aspirinu).
11.3.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 240 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 96
Zobrazeno: 35318x

Vhodné zboží pro tento článek

Clitofing - gelové návleky na prsty
Clitofing - gelové návleky na prsty

96Kč
Get Hard 2
Get Hard 2

129Kč
Silikonový návlek
Silikonový návlek

317Kč

Co si o tom myslíte?

# Jeremy: (08.01.2010 14:54:10) Reagovat

Mozem mat nasadeny erekcny kruzok aj pocas vyvrcholenia pri vystreku semena?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.