• facebook
  • twitter
  • rss

Kreslení na tělo: úžasná zkušenost pro citlivé páry

Jste dobrodružný pár, který rád zkouší nové prožitky, nebo jen chcete oživit váš milostný život? Rozhodně musíte vyzkoušet kreslení na tělo (body painting). Jedná se opravdu o úžasnou zkušenost která vás provede doposud nevyzkoušeným druhem vzrušení a to pro vás oba.

Kreslení na tělo představuje umělecké dílo na těle vašeho partnera, nebo na vás obou. Svléknete se a váš partner na vás něco namaluje. Umíte si představit, jak vzrušující tato zkušenost může být? Kreslení na tělo představuje harmonii mezi vzrušením a samotným vzrušováním.

Uvolněte se a soustřeďte se na tahy štětcem po vašem nahém těle. Maximálního vzrušení dosáhnete když onu malbu z vás partner následně slíže. To je možné u jedlích barev a nebo můžete použít co kuchyně nabídne.

Přirozeně budete ke kreslení na tělo potřebovat nějaké náčiní, jako barvu, štětce, paletu na míchání barvy, vodu a v profesionálním pojetí i čistící hadříky, lepenky spreje a další věci které se tohoto článku týkat nebudou.

Výběr barvy

Ke kreslení na tělo můžete použít jakoukoliv barvu,která nebude dráždit pokožku. Levnou barvou bývá jídlo! Například šlehačka, marmeláda, čokoláda, plátky jídla (okurky, salámy, atd..). Nikdy ovšem jídlo nesmí být horké. Nevýhodou jídla je, že se roztéká, nezasychá, lepí a chytá se na něj hmyz. Proto doporučuji nějakou z barev určených přímo pro kreslení na tělo, která je nezávadná a nezpůsobuje alergie. Lehce zasychá a snadno se smývá. Ani následný milostný akt po uměleckém aktu by vám při styku s genitáliemi neměl způsobit žádné problémy. Pro kreslení na tělo se vyrábí mnoho různých barev a kreslících sad. Jde jen o to vybrat si tu nejlepší pro vás a dát prostor vaší kreativitě.

Jak barvu nanášet

Je možné použít měkký štětec který většinou bývá součástí balení, pokud volíte domácí materiály můžete si štětec koupit v papírnictví, nebo použít prst. Pro silnější prožitek doporučuji kombinaci obou, i když prstem se dvakrát dobře nemaluje. Další možností je váš jazýček, kterým je možné vyčarovat neuvěřitelné umělecké dílo ;)

Tipy

I když jsou barvy anti-alergenní, je dobré se ujistit, že váš partner(ka) nejsou na nějakou složku barvy alergičtí. V ojedinělých případech se to může stát. Jakmile uvidíte nějaký alergický příznak, pokožku omyjte vlahou vodou a ve vlastním zájmu navštivte doktora pro zjištění toho na co jste alergičtí.

Barva na tělo lze lehce omýt z těla povlečení i spodního prádla, ale může na látce zanechat fleky, proto je dobré před malováním použít nějaký igelit na podlahu a malovat na igelitu, který můžete následně vyhodit.

Dejte průchod své kreativitě a zobrazte jí na partnerovo/partnerčině nahém těle. Samozřejmě za vaše fotografie z takového kreslení do naší galerie budeme rádi!

9.6.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 162 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 121
Zobrazeno: 7271x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.