• facebook
  • twitter
  • rss

Jak velký vibrátor si pořídit

Jak velký vibrátor si pořídit

Existují vibrátory malé jako malíček a zároveň najdete i velké jako ruka! Najít tu správnou velikost závisí na tom, na co máte chuť, velikosti vaší vagíny, a důvodu k čemu ho chcete používat.

Tloušťka dild a vibrátorů se uvádí jako průměr v centimetrech a velikost jako délka od základny až ke konci, také v centimetrech.

Pokud máte ráda klitorální dráždění a průniky jen mělké na kraji pochvy, bude vám stačit dildo malé do 15cm, pokud ovšem máte ráda pocit plnosti a silného tlaku, budete potřebovat dildo větších rozměrů. Nezapomeňte, že pokud máte ráda hluboké průniky až na konec pochvy, nebo chcete dráždit bod G, 15cm dildo vám nebude stačit, protože do vagíny se sice většinou nevejde více než 15cm, ale za něco také dildo musíte držet.

Rozmyslete si tedy jak si chcete užívat a můžete si to i vyzkoušet nanečisto. Použijte prsty, mrkev, banán, okurku, zkrátka co je po ruce a pomůže vám to určit tu správnou velikost. Snadno si potom můžete ten váš průměr spočítat. Krejčovským metrem změříte obvod a pak jej vydělíte 3,14 a máte průměr. (Např: 13/3,14=4,14 průměr je tedy 4,14cm)

Nepřežeňte to ze začátku s velikostí, protože pokud přestřelíte, mohlo by vás to odradit od dalšího používání a koupit si větší můžete vždycky.

4.12.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 269 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 145
Zobrazeno: 25416x

Vhodné zboží pro tento článek

Dráždidlo Lelo Siri - červená
Dráždidlo Lelo Siri - červená

1990Kč
Masážní strojek Lelo Alia - fialový
Masážní strojek Lelo Alia - fialový

2290Kč
Nové We-Vibe 3 - fialové
Nové We-Vibe 3 - fialové

2990Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.