• facebook
  • twitter
  • rss

Jak používat Zajíčka

Jak používat Zajíčka

Zeptejte se kohokoliv kdo má zkušenosti s erotickými hračkami, která je nejlepší a zaručeně dostanete odpověď, že je to právě Zajíček. Opravdu popularita Zajíčků je neuvěřitelně velká. A co proč je tomu tak? Čtěte dále!

Zaprvé je multifunkční. Narozdíl od ostatních, zajíček je vytvořen k stimulaci dvou až tří nejcitlivějších erotických zón ženy: klitoris, poševní vchod a bod-G.

Jak to funguje?

Jen se v rychlosti na vibrátor Zajíček podívejte a pochopíte, že se nejedná o obyčejnou erotickou hračku. "Uši" připevněné k základně jsou navrženy ke klitorální rozkoši.

Rotace penisu stimuluje bod-G který je znám jako jedna z nejsilnějších erotogenních zón.

Dutá část vyplněná korálky bude stimulovat váš poševní nebo anální vchod tou nejlepší možnou cestou co si jen umíte představit.

Jak vidíte, Zajíček může být perfektní hračkou, která vám poskytne nezapomenutelné zážitky pomocí mnoha různých druhů stimulací. Rady níže vám pomohou v maximálním prožitku z hrátek s touto erotickou hračkou.

Cesty jak používat vibrátor zajíček

Prodlužte prožitek. Jak již bylo řečeno, se Zajíčkem si můžete dopřát enormního vzrušení pomocí stimulace více citlivých zón najednou. Ale proč nezměnit druh hrátek?

Vyzkoušejte následující: nejdříve vypněte vibrace penisu a stimulaci klitorisu nechte zapnutou. Použijte penis jako držadlo a "uši" přiložte ke klitorisu a užívejte si klitorální stimulaci. Jakmile cítíte, že přichází orgasmus zastavte a zapněte vibrace penisu. Zasuňte penis do vagíny a zažijte ten nejsilnější orgasmus, co jste kdy měla! Pokud ponecháte klitorální vibrace zapnuté, máte šanci zažít dvojitý orgasmus: vaginální a klitorální.

Stimulujte bradavky a anál. Doufám, že vás nenapadlo, že zajíček je navržen pouze pro genitální stimulaci. Vaše ostatní erotogenní zóny potřebují také kvalitní stimulaci kterou váš zajíček rozhodně ochotně poskytne. Chcete použít vaší hračku análně? Pak jednoduše zasuňte penis do análu a "oušky" stimulujte vaše stydké pysky pro zvýšení rozkoše. Nikdy již ale nezasouvejte vibrátor zpět do pochvy! Nechcete přeci chytit nějakou infekci. Vždy vibrátor omyjte než jej budete zasouvat do pochvy, nebo s ním dráždit poševní vchod.

Vlastně existuje ještě jedna možnost. Jednoduše nasaďte na váš vibrátor kondom před análním sexem a poté jej jednoduše sundejte a váš vibrátor je připraven k použití kdekoliv. Modely které obsahují rotující kuličkový pás o dost anální sex zpříjemní.

Užijte si to hlouběji. Máte rádi hluboký průnik? Můžete ho mít! Klekněte si na všechny čtyři rozkročte se a zasuňte si zajíčka do pochvy. Tato pozice vám umožní snadno dosáhnout na vibrátor mezi nohama a pohybovat s ním tam a zpět lépe než kterákoliv jiná. Podobné účinky má poloha kdy ležíte na zádech, rozkročíte nohy a opřete je o zeď.

Stiskněte. Jedna z dobrých technik je vložit si váš vibrátor do pochvy a nechat zajíčka pracovat zároveň na klitorisu. Poté dejte nohy k sobě a zatněte poševní svalstvo. Pro silnější stisk můžete nohy i překřížit. |To vám umožní si užívat vibrátor bez použití rukou a to je úžasné!

Zajíček je také pro muže!

I když to vypadá, že zajíček je navržen výhradně pro ženy, muži jej velice rádi používají také. Vyzkoušejte požít vibrace zajíčka na partnerových bradavkách, penisu, análu a perineu. Stejně tak mají muži rádi použití análně k dráždění prostaty, nebo ke stimulaci varlat.

Dva tipy

  1. Použijte lubrikant. Použijte lubrikant založený na vodní bázi pokud si chcete vibrátor maximálně užít. Lubrikujte jak penis, tak i "ouška" a pochopíte, že vaše nervová zakončení se stanou velmi citlivá díky lubrikaci a vibracím.
  2. Starejte se o svého zajíčka. Udržujte jej v čistotě a předejděte tak infekcím. Zároveň tím prodloužíte životní dobu hračky.
12.4.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 249 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 162
Zobrazeno: 15628x

Vhodné zboží pro tento článek

Perličkový vibrátor - Eclipse
Perličkový vibrátor - Eclipse

1338Kč
Vibrátor Lelo Ina - švestka
Vibrátor Lelo Ina - švestka

2990Kč
Perlový vibrátor - Twinturbo
Perlový vibrátor - Twinturbo

1356Kč

Co si o tom myslíte?

# anonym: (19.04.2011 14:46:43) Reagovat

OOOOO tak krásné a kam se to vlastně strká????

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.