• facebook
  • twitter
  • rss

Jak používat vibrátor

Když si vyberete vibrátor, nastává čas zjistit všechny jeho výhody. Udělejte si čas, zapněte relaxační hudbu, vytopte si místnost a nalaďte myšlenky na chvíle ve kterých vás nic a nikdo nebude rušit. Vše co potřebujete je pouze sexuální fantazie.

Jednoduše si představte sexy scénu která vás rozžhaví. Základní myšlenkou je uvolnit se a maximálně si užít chvíle s vaší hračkou.

Přesto, že existuje mnoho typů barev a tvarů vibrátorů, tyto tipy platí pro všechny.

Příprava vibrátoru

Nespěchejte při prvním použití vibrátoru - prostudujte si technické detaily (jak vyměnit baterie, jak jej zapnout a vypnout, jak zesílit a zeslabit vibrace, atd..) a v neposlední řadě, před prvním použitím nezapomeňte vibrátor omýt.

Před použitím použijte lubrikant na vibrátor, váš klitoris a poševní vchod. Doporučujeme použít lubrikant založený na vodní bázi. Většina lubrikantů ulehčí a zpříjemní vaše hrátky, takže se nebojte použít dostatek lubrikantu vždy když není pocit lubrikace dostatečný.

Hrajte si pro "ten" pocit

Vyzkoušejte vibrátor použít i na ostatních částech těla: ruce, stehna, nohy, prsa, atd.. Po tom můžete začít masírovat ty nejsenzitivnější místa vašeho těla jako je klitoris a vagína.

Experimentujte s různou rychlostí a vlastnostmi jako jsou rotace, zrychlování atd k odhalení tono nejlepšího nastavení právě pro vás.

Doporučujeme také vyzkoušet vibrátor na různých místech: ložnice, koupelna, kuchyně, nebo třeba někde v přírodě. Ověřte si, že je váš vibrátor vodotěsný.

Tipy k použití vibrátoru

Nastavte vibrace na rychlost, která vám vyhovuje nejvíce. Když jsou vibrace příliš intenzivní, můžete mezi vibrátor a váš klitoris dát například kalhotky, nebo kapesník, který vibrace dost utlumí.

I přes vytvářené vibrace můžete pociťovat, že to stále není dostatečné k docílení orgasmu:

Když používáte Bod-G vibrátor, střídejte tlak, nebo krátké lehké cílené výpady, než pronikání dovnitř a ven. Jinak pokud používáte normální vibrátor k vaginální stimulaci, vyzkoušejte hluboké průniky a nebo naopak dráždění pouze u poševního vchodu.

Mnoho žen preferuje dlouhé klouzavé pohyby vibrátoru po klitorisu než zasouvání do pochvy. To už je ale na vás najít to co je pro vás nejlepší.

Zkoušejte stahovat vaše poševní svalstvo když používáte vibrátor. Zaprvé vám to zesílí prožitek a zadruhé se naučíte ovládat vaše poševní svalstvo v průběhu sexu. Používejte kuličky, nebo vibrační vajíčka k trénování vašeho poševního svalstva.

Mnoho žen zjistilo, že je pro ně snazší dosáhnout orgasmu pomocí multifunkčních vibrátorů. K tomu můžete použít takzvané Zajíčky. Zajíčci mají jak vibrátor k zasunutí dovnitř pochvy, tak nástavec ke stimulaci klitorisu současně.

1.4.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 254 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 120
Zobrazeno: 68616x

Vhodné zboží pro tento článek

Plastový vibrátor
Plastový vibrátor

199Kč
Jardin D Amour - rose
Jardin D Amour - rose

690Kč
Vibrátor Metallic 5
Vibrátor Metallic 5

437Kč

Co si o tom myslíte?

# Sandra: (13.05.2015 20:16:13) Reagovat

Ahoj já se vibratorum můžu vyjádřit tak, že jsou dobré, ale s přítelem je to lepší ,,nepoužívat samostatne je to fakt žúžo.?

# Nela: (13.05.2015 20:22:37) Reagovat

To máš recht když mi přítel navrhl, že mu donesu vibrator řekla jsem, že tak dobře, až jsem mu to donesla řekl ať roztahnu nohy a potom mi zacal vibratorem dosahovat až k orgasmu, ale lepší to je když si to dělám sama pro sebe? .

# Sára: (13.05.2015 20:26:32) Reagovat

Seš to fakt dobrá já bych mu vibrator rozhodně neprinesla a řekla bych mu , že je debil nebo co?...ccc?...

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.