• facebook
  • twitter
  • rss

Jak používat vibrátor

Když si vyberete vibrátor, nastává čas zjistit všechny jeho výhody. Udělejte si čas, zapněte relaxační hudbu, vytopte si místnost a nalaďte myšlenky na chvíle ve kterých vás nic a nikdo nebude rušit. Vše co potřebujete je pouze sexuální fantazie.

Jednoduše si představte sexy scénu která vás rozžhaví. Základní myšlenkou je uvolnit se a maximálně si užít chvíle s vaší hračkou.

Přesto, že existuje mnoho typů barev a tvarů vibrátorů, tyto tipy platí pro všechny.

Příprava vibrátoru

Nespěchejte při prvním použití vibrátoru - prostudujte si technické detaily (jak vyměnit baterie, jak jej zapnout a vypnout, jak zesílit a zeslabit vibrace, atd..) a v neposlední řadě, před prvním použitím nezapomeňte vibrátor omýt.

Před použitím použijte lubrikant na vibrátor, váš klitoris a poševní vchod. Doporučujeme použít lubrikant založený na vodní bázi. Většina lubrikantů ulehčí a zpříjemní vaše hrátky, takže se nebojte použít dostatek lubrikantu vždy když není pocit lubrikace dostatečný.

Hrajte si pro "ten" pocit

Vyzkoušejte vibrátor použít i na ostatních částech těla: ruce, stehna, nohy, prsa, atd.. Po tom můžete začít masírovat ty nejsenzitivnější místa vašeho těla jako je klitoris a vagína.

Experimentujte s různou rychlostí a vlastnostmi jako jsou rotace, zrychlování atd k odhalení tono nejlepšího nastavení právě pro vás.

Doporučujeme také vyzkoušet vibrátor na různých místech: ložnice, koupelna, kuchyně, nebo třeba někde v přírodě. Ověřte si, že je váš vibrátor vodotěsný.

Tipy k použití vibrátoru

Nastavte vibrace na rychlost, která vám vyhovuje nejvíce. Když jsou vibrace příliš intenzivní, můžete mezi vibrátor a váš klitoris dát například kalhotky, nebo kapesník, který vibrace dost utlumí.

I přes vytvářené vibrace můžete pociťovat, že to stále není dostatečné k docílení orgasmu:

Když používáte Bod-G vibrátor, střídejte tlak, nebo krátké lehké cílené výpady, než pronikání dovnitř a ven. Jinak pokud používáte normální vibrátor k vaginální stimulaci, vyzkoušejte hluboké průniky a nebo naopak dráždění pouze u poševního vchodu.

Mnoho žen preferuje dlouhé klouzavé pohyby vibrátoru po klitorisu než zasouvání do pochvy. To už je ale na vás najít to co je pro vás nejlepší.

Zkoušejte stahovat vaše poševní svalstvo když používáte vibrátor. Zaprvé vám to zesílí prožitek a zadruhé se naučíte ovládat vaše poševní svalstvo v průběhu sexu. Používejte kuličky, nebo vibrační vajíčka k trénování vašeho poševního svalstva.

Mnoho žen zjistilo, že je pro ně snazší dosáhnout orgasmu pomocí multifunkčních vibrátorů. K tomu můžete použít takzvané Zajíčky. Zajíčci mají jak vibrátor k zasunutí dovnitř pochvy, tak nástavec ke stimulaci klitorisu současně.

1.4.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 68 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 48
Zobrazeno: 30340x

Vhodné zboží pro tento článek

Dráždidlo Lelo Siri - Fialová
Dráždidlo Lelo Siri - Fialová

1990Kč
Vibrátor G-milovník
Vibrátor G-milovník

319Kč
Vibrační vajíčko - bezdrátové
Vibrační vajíčko - bezdrátové

862Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.