• facebook
  • twitter
  • rss

Jak používat anální hračky

Sex s anální hračkou může znít trošku strašidelně, pokud nejste zvyklí těmto praktikám. Ale, pokud se rozhodnete to s ní / nimi zkusit, pak můžete být velmi příjemně překvapeni jaké potěšení vám může přinést.

Relaxujte

Abyste si sex s vaší anální hračkou užili, měli byste si navodit příjemnou atmosféru a hlavně se cítit příjemně. Zároveň byste měli mít na mysli, že anus není tak elastický jako vagína. Uvolněte se tak, jak to máte rádi – dejte si horkou vanu, zacvičte si, či cokoliv jiného při čem se cítíte příjemně. Poté zkuste uvolnit svaly okolo anusu prstem, pomůže vám to si zvyknout na ten pocit a hlavně uvolníte anus.

Bezpečnost

Kondom je velmi vhodný doplněk při použití análních hraček. Zkontrolujte, že jsou korálky pevně uchycené na šňůrce, aby nedošlo k tomu, že se uvolní uvnitř. Používejte jenom kvalitní hračky, nepoužívejte žádné, které mají ostré hrany – mohli byste se poranit.

Lubrikace

Lubrikace je pravděpodobně tou nejdůležitější součástí při hře s anální hračkou. Anální oblast neprodukuje žádnou lubrikaci, takže pokud chcete předejít nepříjemným pocitům, tak vám doporučuji použít lubrikant, spoustu lubrikantu.

Výběr anální hračky

Je plně na vás si vybrat takovou hračku, která bude odpovídat vašim představám a požadavkům. Ale pokud jste nováčkem, pak zvolte něco, co nebude moc velké a bude z měkkého materiálu, s plochým úchopem a neporózním povrchem. Pro začátek by asi bylo nejlepší sáhnout po malém silikonovém análním kolíku – jsou dobrou volbou i pokud chcete zažít pocit plnosti. Pokud chcete použít hračku s partnerem, pak zvolte například připínací dildo, díky kterému bude mít váš partner volné ruce a bude vás moci dráždit po těle.

Pozice pro milování s anální hračkou

Pozice zezadu bude pravděpodobně nejznámější pro většinu lidí, ale přesto tato pozice pro vás nemusí být úplně nejvhodnější. Tato pozice dělá vnik hlubší, což není ta nejdůležitější věc pro první anální milování ať už s hračkou nebo bez ní. Zkuste raději misionářskou pozici – v této pozici si můžete zvolit nejlepší úhel pro vnik. Další vhodnou pozicí je pozice lžičky, tak můžete lépe kontrolovat reakce partnera. Je jenom na vás, která pozice vám nejlépe vyhovuje, proto zkoušejte a zkoušejte.

Komunikace

Komunikace je nejdůležitější pro všechny sexuální zážitky. Mluvte o svých pocitech se svým partnerem. Pokud se necítíte v pohodě, nebo máte pochybnosti, pak je určitě řekněte nahlas a hlavně dejte si čas, nespěchejte na sebe. Třeba právě příště to bude skvělé!

8.10.2008
Autor: CloudySky
Hodnocení: 203 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 115
Zobrazeno: 11423x

Vhodné zboží pro tento článek

Anální kolíček gelový - černý
Anální kolíček gelový - černý

297Kč
anální kolík Spectra
anální kolík Spectra

495Kč
Shiny Shank Larissa
Shiny Shank Larissa

205Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.