• facebook
  • twitter
  • rss

Hračky pro homosexuály

Pokud máte homosexuální, nebo lesbické sklony, možná máte pocit, že všechny erotické hračky jsou vyráběny pro heterosexuální muže, ženy, nebo páry. Ale co mají používat homosexuálové? Stejně jako ostatní i oni si chtějí užívat sexu plnými doušky. Existují i erotické hračky pro homosexuály?

Obecně vzato, pro gaye neexistují speciální erotické pomůcky, které by nebylo možné použít heterosexuálními páry. Každopádně existují sexy hračky, které dokážou život homosexuálním jedincům velice okořenit. Jedná se o masturbátory, a anální hračky. Pokud si neumíte vybrat, nebo nevíte jak je následně použít, zde vám poskytneme několik tipů.

Dvojáky

Většina lidí si myslí, že dilda jsou navrženy pouze pro ženy. Není to pravda! Existuje spousta druhů análních vibrátorů, které mohou používat muži úplně stejně jako ženy.

Dvojitá dilda mají na obou stranách zakončení penisem. Ženy používají dvojitá dilda k stimulaci pochvy a zároveň análu, jak je ale mohou používat gayové?

S dvojákem si mohou muži užívat anální sex zároveň. Stejně tak jej mohou používat lesbické a heterosexuální páry.

Anální hračky

Téměř všechny anální hračky mohou používat jak muži, tak i ženy. Vyrábí se jich velké množství druhů a tak si každý může najít ten který mu bude vyhovovat.

Anální kuličky

Tato pomůcka vám dokáže navodit perfektní erotický zážitek. Jedná se o kuličky různé velikosti spojené provázkem a jsou určeny k zastrkování do análu. Většinu mužů vzrušuje proces zastrkování, ale ta pravá slast se dostaví v okamžiku vytahování, zejména pokud začnete vytahovat v moment orgasmu.

Kolíky

Jak již název napovídá jedná se o tvary které se zastrkují do análu za účelem rozkoše. Někteří homosexuálové se ptají, k čemu je jim anální kolík, když mohou mít normální anální sex. Ve skutečnosti kolíky navozují speciální efekt plnosti v análu, která způsobuje tlak na prostatu a tím navozuje rozkoš. Můžete používat anální kolíky během předehry, nebo i během sexu. Dejte průchod fantazii!

Vibrátory prostaty

Věděli jste, že prostata je nazývána mužským bodem G? Stejně jako u žen bod G zajišťuje silné a hluboké orgasmické výbuchy, tak i u mužů je možné těchto stavů dosáhnout pomocí prostaty.

Prostata je při análním sexu velmi silně stimulovaná, ale pro cílenou masturbaci prostaty je vhodné použít prsty, nebo vibrátor prostaty. Samozřejmě že vibrátorem dosáhnete mnohem silnější stimulace.

Jako vibrátor prostaty lze použít jakýkoliv vibrátor bodu G, tedy ze zahnutou špičkou na konci.

14.9.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 238 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 117
Zobrazeno: 11457x

Vhodné zboží pro tento článek

anální kolík Spectra
anální kolík Spectra

495Kč
Butt Kompanion
Butt Kompanion

298Kč
Anální gel 150ml
Anální gel 150ml

188Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.