• facebook
  • twitter
  • rss

Dvojité dildo

Dvojitá dilda, nebo také lesbické dvojáky jsou skvělá erotická hračka, protože umožňují uskutečnit obrovské množství fantazií. Málokterá z erotických hraček vám umožní tolik variant jako právě dvojitá dilda. Níže se pokusíme odpovědět na pár častých otázek ohledně dvojitých dild.

Co to je dvojité dildo

Jedná se o erotickou pomůcku, která vypadá jako dva penisy spojené u kořene. Tedy každý konec hračky ja zakončen napodobeninou žaludu.
Vyrábějí se ve velkém množství různých materiálů, tvarů, barev a velikostí. Každý si může vybrat dvojité dildo přesně dle jeho potřeb.

K čemu je dvojité dildo

Jako jedna z mála hraček může být používána jednotlivcem, dále heterosexuálním, nebo homosexuálním párem k masturbaci.
Nejčastěji jsou ovšem dvojáky využívány jednou ženou k dvojitému průniku, tedy jeden konec do vagíny, druhý do análu. Díky této hračce si žena může vyzkoušet pocit totálního zaplnění, které by zažila se dvěma partnery najednou! Toto je pro většinu žen nesplněný sen a tejné přání, kterého se zároveň obávají. S dvojákem je tento sen nadosah.
Dále jsou dvojitá dilda využívána páry většinou lesbickými, kdy každý konec využívá jiná osoba. Není ovšem výjimkou kdy toto dilda využívají i dva muži zároveň.
Z toho plyne, že dvojáky mohou být použity při mnoha polohách:

  • Vagína - Vagína - lesbický pár sdílí najednou každá jeden konec dvojitého dilda při jejich milostných hrátkách
  • Vagína - Anál - dvojáky jsou často používány análně i vaginálně. I pár rozdílného pohlaví může využívat dvojité dildo, samozřejmě žena vaginálně, muž análně. Pro muže je toto použití velmi příjemné. Na tuto pozici je aplikovatelný takzvaný Pegging, při kterém žena análně proniká do muže. V tomto případě si žena zasune jednu část dilda do vagíny a druhý konec zasune muži do análu. Poté poševním svalstvem stiskne dildo a pohyby sem a tam pohybuje dildem v mužovo análu. Jedná se o techniku, která vyžaduje velké množství praktických zkušeností. Pokud jste v pegingu začátečníci, mnohem vhodnější pro vás bude začít s připínacím dildem.
  • Anál - Anál - tento druh může být použit pro všechny druhy párů (2 ženy, 2 muži, muž a žena). Nezáleží na tom zda se jedná o ženu, nebo muže, protože oba mají v okolí análního otvoru spousty nervových zakončení a pro oba je toto velmi příjemné. Speciálně u mužů je při análním sexu stimulována prostata což je mužský bod G.

Tipy pro bezpečné a příjemné použití dvojitého dilda

  1. Lubrikace - stejně jako u každého dilda nebo vibrátoru, lubrikant je nezbytnost. Erotické pomůcky narozdíl od penisu nemají vlastní lubrikaci a proto může být experimentování při nedostatečné lubrikaci bolestivé a může dojít až k poranění.
  2. Nikdy nepoužívejte stejný konec dilda vaginálně i análně - protože můžete z análu přenést infekce do vagíny
  3. Po každém použití erotickou hračku omyjte - toto je velmi důležité a jen tak budete mít zaručeno bezpečné používání. Dbejte na to, že každý z materiálů potřebuje jiný druh údržby a proto je dobré vědět z jakého materiálu je právě ta vaše hračka.
  4. Používejte na váš dvoják kondom - to vám velmi usnadní jeho údržbu

Vyberte si svůj dvoják a začněte experimentovat. Užijte si to!

19.3.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 154 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 108
Zobrazeno: 13171x

Vhodné zboží pro tento článek

Twinzer
Twinzer

600Kč
Duo dráždidlo
Duo dráždidlo

194Kč
Delfíní duo
Delfíní duo

443Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.