• facebook
  • twitter
  • rss

Dráždiče na bradavky

Hraní si s bradavkami je jedna z nejvzrušivějších sexuálních stimulací, zejména pro ženy s velmi citlivými bradavkami. Bradavky se dají stimulovat mnoho různými způsoby: doteky prstů, olizováním, štípáním, kroucením, třením penisem, sáním a mnoho dalších. Samozřejmě existují i erotické pomůcky speciálně pro dráždění bradavek.

Samozřejmě, že má každý své preference. Někdo si užívá bolest, někdo něžné doteky, jiný zase bezbolestný tlak. Proto je takové množství erotických pomůcek zaměřených na bradavky. Obecně se dají rozdělit do dvou skupin: kolíčky na bradavky a dráždiče bradavek.

Kolíčky na bradavky

Jedná se o erotické pomůcky, které bradavku svírají a vy si tak můžete užívat pocit bolesti. Záleží pouze na vás jak silně a jak dlouho. Všem je určitě dobře známá bolest při i lehčím stisku bradavky. Kolíčky jsou velice oblíbené u žen, které silně vnímají vzrušení spojené pomocí klitorisu a bradavek. Takové ženy jsou schopné dosáhnout orgasmu pouze drážděním bradavek (bez dráždění klitorisu).

Kolíčky na bradavky jsou hojně využívány milovníky BDSM. Pomocí kolíčků jsou designované i další hračky které se připínají na pysky kůži a podobně.

Hodně erotických pomůcek tohoto druhu má možnost měnit sílu stisku. Ostatní mají pouze jednu, což může být značně omezující.

Dělají se i vibrační. Ty zajišťují velmi silný prožitek díky vibracím a pulsacím. Většinou jsou s volitelnou intenzitou vibrací, takže si každý může najít tu svou.

Tipy

  1. Je dobré si kolíčky otestovat než je použijete. Vhodná je například kůže mezi palcem a ukazováčkem. Pokud se vám bolest zdá snesitelná, ale zase dostatečně silná, mělo by nastavení být vhodné i pro vaše bradavky, nebo další místa.
  2. Pamatujte, že mužské bradavky jsou mnohem menší než ženské a proto použijte menší kolíčky.
  3. Také je dobré si uvědomit, že pokud je žena v periodě, její bradavky budou nateklé a tedy i mnohem citlivější, proto raději uberte na intenzitě.
  4. Nepřipínejte bradavku úplně na konec bradavky, ale raději blíže k prsu. Bude to méně bolestivé.

Bezpečnost

  1. Kolíčky přiškrcují, nebo úplně zastavují přívod krve do bradavek. Nepoužívejte kolíčky nebo skřipce déle než 15-20 minut. Na větších částech těla, jako například zadek, je můžete používat i déle, ale i tak ne déle než hodinu.
  2. Délka užívání je závislá i na intenzitě. Pokud máte raději silnější stisk, dobu používání zkraťte.

Dráždiče bradavek, savky

Dráždiče bradavek jsou vibrační a vakuové erotické pomůcky, určené k extrémně silné hře s bradavkami. Používání těchto pomůcek natáhne krev do bradavek, které zvětší svůj objem a jsou velice citlivé.

Dráždiče poskytují velmi příjemné vibrace pulsace a sání, které velmi příjemně obohatí váš sexuální život.

Savky na bradavky zvětší jejich objem, takže ženy s malými bradavkami si mohou užít pocit velkých a zároveň si užívat ten pocit ze sexy velkých zduřených bradavek. U většiny savek na bradavky je přibaleno několik škrtících kroužků, které použijete k udržení krve v bradavkách, což vám pomůže udržet jejich silnou citlivost po delší dobu. Pamatujte, ne déle než 15 minut!

15.8.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 206 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 122
Zobrazeno: 18484x

Vhodné zboží pro tento článek

Vakuová pumpa - Kong
Vakuová pumpa - Kong

740Kč
Vakuová pumpa
Vakuová pumpa

917Kč
Vakuová pumpa na klitoris s vibrací
Vakuová pumpa na klitoris s vibrací

685Kč

Co si o tom myslíte?

# Katy: (08.09.2014 10:53:54) Reagovat

co se stane kdyz budu mit na bradavkach skrtici krouzek dele nez 15 minut?Dekuji za odpoved.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.