• facebook
  • twitter
  • rss

Dovolená s vaší erotickou hračkou

Plánujete romantickou dovolenou, nebo pouze potřebujete vypnout a užít si odpočinku? Pomazlíte svého milovaného medvídka, nebo prostě jen zabalíte spodní prádlo, laptop a fotoaparát? Každý má své oblíbené věci a obzvláště na dovolené si jich můžete užívat dosyta. Zabalením sexuální pomůcky neděláte nic špatného a vřele vám to doporučuji, ale musíte počítat s tím, že při rentgenové kontrole na letišti bude vaše hračka odhalena. Není na tom nic špatného, nejedná se o zbraň a za den celní kontrolou projde stovky zavazadel obsahujících erotickou pomůcku, ale je dobré pamatovat na to, že jí někdo může vidět. Každopádně se nemusíte bát jakýchkoliv problémů, protože na tom skutečně není nic trestného, pokud jich nebudete mít plný kufr, protože v ten okamžik budete vypadat jako obchodník.

Co je dobré vědět, když cestujete s erotickou pomůckou

  • Vzhledem k novému nařízení o tekutinách v letadlech počítejte s určitým omezením, pokud budete chtít mít u sebe na palubě lubrikační gel. Můžete se setkat s úředníkem, který vám bude dělat problémy. Pokud jej dáte do zavazadla jedoucího v zavazadlovém prostoru, nebudete mít žádný problém.
  • Sexuální hračky jako například vibrátory jsou dovoleny, takže se nemusíte obávat. Počítejte ale s tím, že můžete být vyzváni k vyndání všech elektronických pomůcek k osobní kontrole. I zde platí, že pokud jej vložíte do kufru do zavazadlového prostoru, nebudete mít sebemenší problém.
  • Pokud si chcete vzít nějaké BDSM pomůcky, pravděpodobně to budete muset dobře rozvážit. Nože a jiné ostré předměty jako například jehličky nejsou na palubě povoleny. Pro možnost přepravy v zavazadlovém prostoru se raději informujte u dopravce.
  • Vaše zavazadlo bude zkontrolováno a zrentgenováno což je nepodstatné pro funkčnost pomůcek, ale počítejte s tím, že můžete vzbudit pozornost.

Procházení kontrolou

Když cestujete s erotickou pomůckou, jednou z největších starostí je diskrétnost. I když na letišti je bezpečnost na prvním místě a vše co vzbuzuje podezření musí být prověřeno kuli bezpečnosti vás a druhých, můžete si připravit strategii ke zpříjemnění vašeho cestování.

Buďte sebejistí

Mějte na paměti, že nemůžete odradit úředníky od jejich práce. Byť jen pomyšlení na to, že budete muset z vaší kabelky vytáhnout vibrátor před zraky ostatních většinu lidí odradí od toho si erotickou pomůcku vzít. Nicméně dodržování obecných doporučení celou proceduru může velice ulehčit.

Oznamte to předem

Buďte si jisti, že vaší hračku najdou i schovanou až úplně na dně. Jedna z nejlepších možností je poprosit o kontrolu v soukromí. Pro tyto lidi je naprosto normální nalézat podobné předměty a ve většině případů jsou velice diskrétní. Nicméně oznámení předem vám může získat důvěru a ušetřit případné problémy.

Upřímnost

Když se dostanete do situace, kdy jste dotázáni na to co to vlastně vezete, nejlepší je upřímnost. Výmluvy typu: "To je banán na svačinu" vám nikdo nespolkne. Upřímně a bez rozčilování oznamte "To je erotická pomůcka". Toto je nejjednodušší strategie, jak tuto kontrolu nejrychleji ukončit. Dání najevo nervozitu a nejistotu může vzbudit podezření a to rozhodně není to co potřebujete.

Pohodlné cestování s erotickou pomůckou

1. Vyjměte baterie

Mnoho vibrátorů a erotických pomůcek funguje na baterie. Vyjmutí baterií velice doporučujeme k zabránění zbytečné pozornosti nad podezřelým předmětem. Jednoduše se naučte vždy baterie vyndávat, ať již cestujete, nebo používáte erotické pomůcky doma.

2.Dejte vaší erotickou hračku do průhledného obalu

Může to znít trochu děsivě, ale ve skutečnosti je to to nejlepší co můžete udělat. Vaše první myšlenka může být, schovat to co nejvíce, zabalit do oblečení a podobně, to ale není nejlepší nápad. Zaprvé to nevypadá příliš přesvědčivě a sebevědomě a zadruhé baterie a motorek pravděpodobně budou vyžadovat bližší ohledání.

3.Dejte oleje a gely do zavazadel

Lubrikanty a čističe pomůcek nejsou žádný problém, ale vzhledem k novým nařízením a tom kolik si maximálně smíte nést tekutin může vyvolat potíže. Takže je lepší je uložit do zavazadla a poslat do zavazadlového prostoru.

4.Dejte vaše pomůcky do kufru

V kufru v zavazadlovém prostoru můžete kromě bomby převážet téměř cokoliv a nikdo vám nic neřekne a je to velice diskrétní. I když vaší erotickou pomůcku zaručeně někdo uvidí, vedle kufru nebude stát váš napnutý obličej čekající potíže a onen zaměstnanec si vaší adresu rozhodně opisovat nebude.

Přeji příjemnou dovolenou!

1.7.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 199 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 98
Zobrazeno: 6381x

Vhodné zboží pro tento článek

Samec
Samec

189Kč
Pearl Shine 2
Pearl Shine 2

452Kč
Pearl Shine 20
Pearl Shine 20

452Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.