• facebook
  • twitter
  • rss

Anální korálky

Anální korálky

Ti zkušení a prožitků znalí z vás, jistě znají co anální korálky jsou a jaké potěšení vám můžou přinést. Chtěli byste vyzkoušet jaké to je? Pak zkuste použít anální korálky a zcela určitě nebudete zklamaní.

Před samotnou koupí a zkoušením análních korálků byste měli zjistit jaké korálky jsou a jak je používat. Pokud budete číst dále, pak najdete nejen tyto informace, ale i pár triků na to, jak je správně použít.

Jak anální korálky vypadají?

Anální korálky představují typ sexuální hračky jak pro ženy, tak pro muže. Tato anální hračka může být použita jak při masturbaci, tak při hrátkách s vaším partnerem. Anální korálky jsou perfektní hračkou pro ty, kteří zkoušejí anální sex poprvé.

Anální korálky vypadají jako šňůra korálků, které jsou spojeny nylonovým provázkem, nebo provázkem z jiného materiálu. Všechny anální korálky mají úchyt na jedné straně, za který je můžete držet. Korálky jsou většinou ze silikonu, nebo jiného plastu. Některé korálky můžou být jemné na dotek, ale jiné zase tvrdé, jaký typ si vyberete je jen na vás.

Anální korálky je možné sehnat v různých velikostech. Pro začátečníky jsou vhodnější menší a pro ty pokročilejší jsou zase vhodnější větší, protože ty více stimulují anál.

Materiály

Jak již bylo řečeno v předešlých článcích, tak nabídka materiálů je doopravdy široká, jejich přehled můžete najít ve článku: Velikost a materiál.

Jak používat anální korálky?

Použití análních korálků je, že se zasunou do análu a pak se vyndávají různou rychlostí, která samozřejmě záleží na tom, co je vám příjemné. Na okraji análu jsou četná nervová zakončení, proto jeho dráždění může způsobit velké vzrušení.

Některé naopak vzrušuje samotné zasouvání, jiné zase vzrušuje, když se pomalu vyndávají.

Tipy jak použít anální korálky

  • Když si vybíráte anální korálky, vyberte si takové, které mají hladký povrch – je to z toho důvodu, aby vám neporanili rektum. Pokud jste na korálcích našli nějaké ostré hrany, pak je buď odstraňte, nebo si kupte jiný typ.
  • Ujistěte se, že šňůrka spojující korálky je dostatečně silná – bylo by velmi nepříjemné pokud by se přetrhla....
  • Pro lepší hygienu můžete dát korálky do kondomu. Toto je obzvlášť vhodné pro ty, kteří sdílí korálky se svým partnerem. Pokud vám použití kondomu nevyhovuje, pak přemýšlejte o koupení ještě jednoho pro vašeho partnera. Nezapomeňte, hygiena především!
  • Pořádně anální korálky vyčistěte, nejlépe mýdlem a vodou a rádně opláchněte. Ujistěte se, že jsou korálky zcela suché před tím, než je uložíte.

Jak již bylo řečeno, anální korálky jsou vhodnou hračkou pro začátečníky, to ovšem neznamená, že byste se měli omezit pouze na tuto hračky. Zkuste i anální kolíky, nebo vibrátory, prostě objevte nový svět vzrušení!

2.10.2008
Autor: CloudySky
Hodnocení: 201 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 93
Zobrazeno: 11191x

Vhodné zboží pro tento článek

Tantrické kuličky
Tantrické kuličky

443Kč
Gelové korále - purple
Gelové korále - purple

141Kč
Venušiny kuličky - černé
Venušiny kuličky - černé

145Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.