• facebook
  • twitter
  • rss

Anální hračky – jak se o ně správně starat

Na co musíte především myslet, když používáte anální hračky, a nejen ty, je jejich čistota a správná údržba. Zacházejte s nimi jako se starými přáteli a budou vám sloužit roky.

Po zakoupení

Před tím, než svou čerstvě zakoupenou hračku vyzkoušíte, tak byste měli zkontrolovat její povrch, jestli není poškrábaný, nebo na něm nejsou nějaké jiné drobné vady. Malé vady můžou být odstraněny za pomoci laku na nehty, ale pokud je vada velká, tak byste měli zvážit její vrácení. Vyzkoušejte také, jestli správně funguje – jestli vibruje dostatečně a také než se nažhavíte na první ozkoušení, zkontrolujte si, že máte správný tip baterek.

Čištění

Nejdříve vyndejte baterky, nebo jiné mechanismy (pokud jsou vyjímatelné) abyste je ochránili proti poškození vodou. Než svou hračku použijete znovu přesvědčte se, že je zcela suchá, než do ní dáte zpět baterky. Berte v potaz i to, že každý materiál se musí udržovat jinak. Antibakteriální mýdlo a voda se může použít víceméně na všechny druhy análních hraček. Na odstranění přebytečného mýdla, použijte čistý kousek látky.

Kovové, skleněné a silikonové hračky můžete převařit, tím je vydesinfikujete. Zároveň je třeba mít na paměti to, že vysoké teploty zvyšují křehkost materiálu a můžou způsobit vznik vad a poškození vaší hračky. Gumové a jiné pórovité materiály musí být čištěny ještě pečlivěji, abyste odstranili možné bakterie z pórů.

Skladování

Přesvědčte se, že vaše hračka je zcela suchá, než jí dáte do jejího pouzdra. Vlhká místa jsou to pravé pro bakterie. Skladujte vaše anální hračky na suchém místě, kam se k nim nedostane sluníčko. Dobrým řešením je měkká látka do které můžete svou hračku zabalit.

Lubrikace

Používání análních hraček by měla provázet kvalitní lubrikace. Je lepší použít lubrikant na bázi vody. Silikonové lubrikanty jsou také dobrým řešením, ale pozor nejsou vhodné pokud je i vaše hračka je ze silikonu. Nikdy nepoužívejte lubrikanty na bázi oleje, mohly by hodně poškodit vaši hračku.

Nezapomeňte, že rektum se samo nezvlhčuje, takže je dobré použít lubrikant a šetřit s ním vůbec nemusíte, ochrání vás před nepříjemnými pocity a možnými poraněními.

Bezpečnost

Při análních hrátkách používejte kondom. NIKDY nepoužívejte stejnou hračky pro anální a vaginální stimulaci zároveň. Zvyšuje se tím riziko infekce, což rozhodně není to, co chcete. Přestože všechny anální hračky mají na svém konci výstupek za který je můžete držet, nezapomeňte se přesvědčit, že dostatečný kousek hračky je venku, abyste předešli případnému vklouznutí.

7.8.2008
Autor: CloudySky
Hodnocení: 195 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 82
Zobrazeno: 4591x

Vhodné zboží pro tento článek

Butt Kompanion
Butt Kompanion

298Kč
Anal Angler
Anal Angler

236Kč
Anální kolíček - N-joy
Anální kolíček - N-joy

286Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.