• facebook
  • twitter
  • rss

Vyhodnocení testu ideální žena

Jak si jistě pravidelní návštěvníci všimnuli, už delší dobu na těchto stránkách probíhá anketa o ideální ženu.

Měli jsme možnost hodnotit všechno možné. Jednotlivé výsledky jsme dali dohromady a v přehledné tabulce jsou níže.

Jako první je ideální vysněná žena (upozorňuji, že to nemusí být Vaše vysněná podoba ženy, ale podoba jednotlivých částí ženy, které dostali největší počet hlasů).

Ankety jsou stále otevřené a je možno v nich i nadále hlasovat v sekci ANKETY - Ideální žena a pokud mi napíšete nějaký zajímavý podnět, mohu onen výčet podstatně rozšířit.

Tabulka je tvořená jednotlivými částmi s nejlepším umístěním a to způsobem, že v levém sloupci jsou nejlépe hodnocené partie z pohledu mužů, v prostředním sloupci jsou nejlépe hodnocené partie z pohledu žen a v pravém je krátký komentář.

A nyní již ideální žena podle vašich hlasů a porovnání se tím jak hlasují ženy:

Povahové vlastnosti žen

Na velmi těžkou otázku, která z následujících možností (chytrá, bohatá, věrná, hodná a hezká) je u ženy nejdůležitější, se většina mužů (674) shodla na vlastnosti hodná.

Líčení

Na otázku nalíčení muži nejčastěji odpovídají (647): Preferuji pokud je žena jen trochu namalovaná (řasy). Jak se ale ženy ve skutečnosti snaží líčit? Líbí se mi ženy kompletně namalované(řasenka, rtěnka, pudr ....) v decentní míře(398).

Účes

ÚčesZ nabídnutých možností účesů muži nejvíce preferují tento. Shodlo se 744 mužů. ÚčesŽenám by se nejvíce líbil tento. Což ale nemusí znamenat, že jej takto nosí. Tento účes by chělo 637 žen.

Barva vlasů

Barva vlasůU mužů vyhrála následující barva vlasů (684): Světlá blond - Jedná se o blondýnku, která od přírody téměř neexistuje. Má velmi světlé blond vlasy a často je to barva vlasů pokud to přeženete s peroxidem. Barva vlasůŽeny by nejčastěji chtěly mít (355): Světlá blond - Jedná se o blondýnku, která od přírody téměř neexistuje. Má velmi světlé blond vlasy a často je to barva vlasů pokud to přeženete s peroxidem.

Postava

PostavaMuži mají nejraději následující postavu (3671): BMI v normách, tvarovaná postava PostavaŽeny by nejčastěji chtěly mít (908): BMI v normách, tvarovaná postava

Velikost prsou

Velikost prsouMužům se nejvíce líbí (2794) prsa: Velikost C Velikost prsouŽeny by nejčastěji (1114) chtěly mít prsa: Velikost C

Tvar prsou

Tvar prsouMužům se nejvíce líbí (2457) : Pevné kulaté téměř symetrické poprsí Tvar prsouŽeny by nejčastěji (887) chtěly mít : Pevné kulaté téměř symetrické poprsí

Tvar a velikost bradavek

Velikost a tvar bradavekMužům se nejvíce líbí (2850) : Malé dvorce bradavky středně velké Velikost a tvar bradavekŽeny by nejčastěji (907) chtěly mít : Malé dvorce bradavky středně velké

Zadeček

ZadečekMužům se nejvíce líbí (3435) : Znatelné křivky pozadí, většinou u hubených holek, které rádi jedí, ale pravidelně chodí posilovat a cvičit, přesto drobné pozadí. ZadečekŽeny by nejčastěji (877) chtěly mít : Znatelné křivky pozadí, většinou u hubených holek, které rádi jedí, ale pravidelně chodí posilovat a cvičit, přesto drobné pozadí.

Barva pleti

Barva pletiIdeální žena by podle většiny muzů (1440) měla být : Běloška - V našich podnebních podmínkách nejběžnější. Asi není potřeba dále popisovat

Holení

VyholeníMužům se nejvíce (3345) líbí následující styl holení: Oholené do plavek. (Třísla a zakrácené) VyholeníŽeny mají nejraději (1173): Oholené do plavek. (Třísla a zakrácené)
16.9.2005

Hodnocení: 158 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 121
Zobrazeno: 8564x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.